آرایش غلیظ خاله شادونه در برنامه کودک+تصاویر

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

همچنین آهنگ ضربی و بسیار تندی که با صدای بسیار بلند فضای سالن را به شدت تحت تأثیر قرار می داد، دختران جوانی را در ردیف های انتهایی به حرکاتی شبیه به حرکاتی که در پارتی ها مرسوم است، وا می داشت.

 

 

 
حال سؤال این است که این گونه نمایش ها و موسیقی های بسیار تند و زننده، چه نسبتی با فضای کودکانه دارد؟ آیا هرچه موسیقی ها پر ضرب تر باشند، به فضای شاد و شلوغ کودکانه نزدیک تر می شود؟

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مشکل از آن جا ناشی می شود که در ذهن این برنامه سازان این گونه جا افتاده است که هرچه ضرب و ریتم موسیقی تندتر باشد، فضایی شادتر تولید کرده، به فضای ذهنی کودکان نزدیک تر می شوند.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

معلوم نیست این انگارۀ اشتباه از کجا به ذهن این افراد تلقین شده است، برومند، کارگردان و برنامه ساز پرسابقۀ کودکان، چند سال قبل گفته بود برنامه سازان حال حاضر تلویزیون با فضای ذهنی کودکان آشنایی ندارند و گمان می کنند این نوع موسیقی های تند به روحیات کودکان نزدیک تر است.

امیدواریم روزی مسئولان فرهنگی جمهوری اسلامی به خود آمده، این گونه فضاهایی که ذهن کودکانمان را تخمیر نموده را از برنامه های نونهالان حذف کنند.

مطالب مرتبط:

  1. یک زن زیبا قبل و بعد از آرایش !!! / تصاویر
  2. حمل احمقانه یک کودک توسط پدرش + عکس
  3. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  4. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  5. خاله شادونه خداحافظی کرد
  6. بازداشت مدیر برنامه خاله شادونه+تکمیلی
  7. بیماری عجیب این کودک که دستها وپاهایش شبیه تمساح شده+تصاویرمهر ۱۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 6,535 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت