آزمون استخدامی شهرداری‌ها ۲۸ مهر برگزار می‌شود

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مسئول کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور گفت: آزمون استخدامی شهرداری‌ها در هشت استان کشور، ۲۸ مهر برگزار می‌شود.

 

محسن کوشش‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره برگزاری آزمون استخدامی اظهار داشت: پس از درج  دفترچه آگهی استخدام  این آزمون در سایت سازمان سنجش و آگاهی داوطلبان از پست‌های مورد نیاز شهرها، شرایط احراز، جنسیت، و تعداد افراد مورد نیاز هر شهرداری با ثبت نام اینترنتی صورت گرفت و در مرحله بعد نیز اطلاعات ثبت نام کنندگان ویرایش شد.

 

 

مسئول کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور گفت: سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور در روز جمعه ۲۸ مهر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری استانداری‌ها در هشت استان آذربایجان غربی، سمنان،قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز (صرفاًسازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: جزئیات برگزاری این آزمون شامل نحوه صدور و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ارائه می شود.

کوشش‌تبار  با بیان اینکه حدود ۷۵ هزار نفر در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند بیان داشت:‌ از این تعداد حدود ۲هزار نفر در ۱۳۰ شهر استخدام می‌شوند.

مسئول کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور افزود: برگزاری این آزمون اقدام مهمی در زمینه عدالت محوری وشایسته سالاری در جذب نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری‌ها محسوب می‌شود.

کوشش تبار اظهارداشت: ساماندهی نیروی انسانی شهرداری‌های کشور با هدف کاهش نیروی کارگری در شهرداری‌ها و توجه به برنامه‌ریزی و نظارت در حوزه مدیریت شهری توسط شهرداری‌ها از ابتدای دولت نهم در اولویت کاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور قرار گرفت و با تلاشی که صورت گرفت بخش اعظم ساختار سازمانی شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته به آنها طی سه سال اصلاح شد که بر اساس آن ساختار شهرداری‌ها از وضعیت اجرائی به سمت کارشناسی و نظارتی تغییر کرد و  وزن کارشناسی شهرداری‌ها افزایش یافت.

وی گفت: انجام این آزمون استخدامی برای شهرداری‌ها در زمینه تأمین نیروی انسانی متخصص پس از سال‌ها انتظار صورت گرفت و گام مهمی در زمینه تخصصی شدن بدنه شهرداری‌های کشور و تغییر ماموریت‌ها از سمت انجام امور اجرائی به سمت برنامه ریزی و نظارت در حوزه مدیریت شهری و جذب نیروهای متخصص و کارآمد در بدنه شهرداری‌ها با هدف ارتقای سطح خدمات مدیریت شهری به عموم شهروندان است.

مطالب مرتبط:

  1. آگهی استخدام بانک صادرات ایران
  2. ثبت‌نام آزمون دکتری ۹۲ از فردا ( ۷ آذر ) آغاز می‌شود
  3. مراسم تجلیل از احسان حدادی برگزار شد/ پاداش ۵۰ میلیونی به نایب قهرمان المپیک
  4. نتایج اولیه کنکور سراسری ساعت ۱۴ امروز اعلام می شود
  5. آغاز توزیع کارت آزمون کنکور سراسری از ۴ تیر
  6. زمان آغاز ثبت‌ نام آزمون تافل اعلام شد
  7. اعلام جزییات آزمون استخدام تامین‌ اجتماعیمهر ۲۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 925 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت