ابراز پشیمانی‌ انصاری‌فر ازحضور در پرسپولیس

کریم انصاری‌فر در ابتدای فصل با پیشنهاد ایده‌آل مسئولین تیم استقلال روبرو شد اما این تیم و مسئولیتش را رها کرد و به جمع قرمز‌ها پیوست این در حالی است که عنوان شده وی از این اتفاق پشیمان است.

كريم انصاري‌فر به واسطه رابطه خوبی که با رویانیان داشت به تیم پرسپولیس پیوست تا در خط حمله این تیم با شرایط ایده‌آلی روبرو شود اما سرمربی قرمز‌ها اعتقاد زیادی به این مهاجم ندارد و به همین دلیل وی یا نیمکت نشین است و یا در صورتی که به میدان برود توسط ژوزه تعویض می‌شود.

گفتنی است، این بازیکن که از شرایط ایده‌الی در تیم پرسپولیس روبرو نیست اعلام کرده که از این اتفاقات و تصمیمی که اتخاذ کرده است راضی نیست و ترجیح می‌داد اقدام دیگری را انجام می‌داد.

شایان ذکر است، حتی اعلام شده وی با یک استقلالی در این خصوص گفتگو کرده است و حتی مدعی است که اگر بیشتر تفکر داشت و به شرایط دو تیم توجه می‌کرد می‌توانست تصمیم بهتری بگیرد و راهی تیم استقلال شود اما در حال حاضر از اوضاع خود در تیم پرسپولیس رضایت ندارد.

گویا وی اعلام کرده است که به اصرار و توصیه چند بازیکن استقلال که دوستان صمیمی‌اش بودند توجه زیادی نداشته و اگر چنین اتفاقي رخ می‌داد و وی تمام جوانب را در این خصوص در نظر می‌گرفت تصمیم بهتری مي‌گرفت. وی به صورت رسمی اعلام کرده است که تصور حضور در استقلال از شرایطی فعلی برای وی بهتر است اما وضعیت برای وی متفاوت پیش رفته است تا این بازیکنان علی رغم دریافت پول زیاد از وضعیت راضی نباشد و به آن معترض شود.

مطالب مرتبط:

  1. پشیمانی بازیگر ایرانی از پروتز کردن لبهایش + عکس
  2. این پرسپولیس استقلال را شش تائی کرد + عکس
  3. ماجرا مسمومیت بازیکنان پرسپولیس پیچیده شد
  4. این بازیکن، هدف جدید پرسپولیس؟
  5. فاجعه در طراحی لباس تازه پرسپولیس + عکس
  6. آنجلینا جولی در تمرین پرسپولیس و شوخی سردار رادان / طنز
  7. پرسپولیس رسماً پرسپولیس شدمهر ۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,523 views | دسته: موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت