ازدحام مترو تهران و سرگردانی مسافران


در پی ازدحام جمعیت در ایستگاه آزادی واقع در خط ۴ مترو و سرگردانی مسافران، مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران اعلام کرد: حجم بالای مسافران مترو در ساعات صبح امروز موجب این ازدحام شده است.

احسان مقدم گفت‌: با بیان اینکه به دلیل برگزاری کنکور و نمایشگاه کتاب، حجم متقاضیان برای سفر با مترو که صبح امروز به ایستگاه خط ۴ مراجعه کرده‌اند بالا بوده است و تردد قطارها در این خط با مشکلاتی مواجه شد، افزود: به این ترتیب بسته شدن در قطارها با مشکلاتی مواجه شد و با توجه به اینکه این اتفاق در چند ایستگاه به طور همزمان رخ داد طبیعتا زمان زیادی بر سرفاصله این خط افزوده شد.

مقدم در باره دلیل اولیه تاخیر حرکت قطار‌های صبح امروز در خط ۴ توضیح داد: یکی از مسافران با استفاده از اهرم مربوط به باز کردن در قطار از داخل، در قطار را باز کرده بود و پس از این واقعه راهبر مجبور به توقف قطار و بررسی موضوع و علت این مسئله کرده و داز حالت عادی خارج شدن در قطار باعث تاخیر حدود ۲۰ دقیقه‌ای قطار شده و مشکلاتی را در خط ۴ به دنبال داشته است.

وی همچنین با تکذیب خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر عدم سرویس‌دهی بخش از ایستگاه‌های خط ۴ اعلام کرد که سرویس دهی هم‌اکنون در هر دو جهت خط ۴ و در تمامی ایستگاه‌ها انجام می‌شود.

مقدم با بیان اینکه تردد هم‌اکنون در خط ۴ عادی است خاطرنشان کرد: ازدحام جمعیت به وجود آمده در برخی ایستگاه‌های این خط ناشی از مشکل طولانی شدن زمان بسته شدن در قطارها و مشکلات پس از آن بود.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در خصوص علت عدم توقف قطارهای خط ۴ در تعداد ایستگاه‌ها توضیح داد: طبیعتا هنگامی که زمانی برای بسته شدن در قطار اتلاف می‌شود نظم برنامه حرکت قطارها از بین خواهد رفت و علت عدم توقف نیز پوشش تمامی ایستگاه‌ها با توجه به فرا رسیدن همزمان دو قطار به یک ایستگاه بوده است.

مطالب مرتبط:

  1. عکس جالب از واگن ویژه بانوان در مترو تهران !
  2. ۳۹ کشته و زخمی در سانحه قطار مسافری زاهدان – تهران
  3. فوتبالیست مترو سوار + عکس
  4. زنی که مجبور شد شلوارش را جلوی همه در آورد + عکس
  5. قیمت بلیت های مترو در سال ۹۱
  6. لوگوی جدید مترو تهران
  7. جمع آوری ایستگاه‌های BRT از میادین شهراردیبهشت ۲۳م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,468 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت