ازدحام مترو تهران و سرگردانی مسافران


در پي ازدحام جمعيت در ايستگاه آزادي واقع در خط ۴ مترو و سرگرداني مسافران، مدير روابط عمومي شركت بهره‌برداري مترو تهران اعلام كرد: حجم بالاي مسافران مترو در ساعات صبح امروز موجب اين ازدحام شده است.

احسان مقدم گفت‌: با بيان اينكه به دليل برگزاري كنكور و نمايشگاه كتاب، حجم متقاضيان براي سفر با مترو كه صبح امروز به ايستگاه خط ۴ مراجعه كرده‌اند بالا بوده است و تردد قطارها در اين خط با مشكلاتي مواجه شد، افزود: به اين ترتيب بسته شدن در قطارها با مشكلاتي مواجه شد و با توجه به اينكه اين اتفاق در چند ايستگاه به طور همزمان رخ داد طبيعتا زمان زيادي بر سرفاصله اين خط افزوده شد.

مقدم در باره دليل اوليه تاخير حركت قطار‌هاي صبح امروز در خط ۴ توضيح داد: يكي از مسافران با استفاده از اهرم مربوط به باز كردن در قطار از داخل، در قطار را باز كرده بود و پس از اين واقعه راهبر مجبور به توقف قطار و بررسي موضوع و علت اين مسئله كرده و داز حالت عادي خارج شدن در قطار باعث تاخير حدود ۲۰ دقيقه‌اي قطار شده و مشكلاتي را در خط ۴ به دنبال داشته است.

وي همچنين با تكذيب خبر برخي رسانه‌ها مبني بر عدم سرويس‌دهي بخش از ايستگاه‌هاي خط ۴ اعلام كرد كه سرويس دهي هم‌اكنون در هر دو جهت خط ۴ و در تمامي ايستگاه‌ها انجام مي‌شود.

مقدم با بيان اينكه تردد هم‌اكنون در خط ۴ عادي است خاطرنشان كرد: ازدحام جمعيت به وجود آمده در برخي ايستگاه‌هاي اين خط ناشي از مشكل طولاني شدن زمان بسته شدن در قطارها و مشكلات پس از آن بود.

مدير روابط عمومي شركت بهره‌برداري مترو تهران در خصوص علت عدم توقف قطارهاي خط ۴ در تعداد ايستگاه‌ها توضيح داد: طبيعتا هنگامي كه زماني براي بسته شدن در قطار اتلاف مي‌شود نظم برنامه حركت قطارها از بين خواهد رفت و علت عدم توقف نيز پوشش تمامي ايستگاه‌ها با توجه به فرا رسيدن همزمان دو قطار به يك ايستگاه بوده است.

مطالب مرتبط:

  1. عکس جالب از واگن ویژه بانوان در مترو تهران !
  2. ۳۹ کشته و زخمی در سانحه قطار مسافری زاهدان – تهران
  3. فوتبالیست مترو سوار + عکس
  4. زنی که مجبور شد شلوارش را جلوی همه در آورد + عکس
  5. قیمت بلیت های مترو در سال ۹۱
  6. لوگوی جدید مترو تهران
  7. جمع آوری ایستگاه‌های BRT از میادین شهراردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,569 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت