اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

شهره آغداشلو، بازیگر ایرانی کمپانی هالیوود به دلیل اعتیاد زیاد به مواد مخدر از سوی تهیه کنندگان فیلم‌های هالیوود دعوت به همکاری نشده است.
به نقل از جوان ایرانی، شهره آ‎غداشلو با نام اصلی پری وزیری‌تبار بازیگر ایرانی ساکن امریکا است که سالهاست به فعالیت های غیر اخلاقی و ضد دینی با رویکرد مقابله با انقلاب اسلامی می پردازد.
وی که پیش از انقلاب اسلامی در ایران به ایفای نقش در فیلم های فارسی می پرداخت پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خارج از کشور فرار کرد و در آمریکا مقیم شد.

شهره آغداشلو که علاقه بسیاری به روابط نامشروع دارد در رزومه بازیگری خود در فیلم های ضد ارزشی و غیر اخلاقی بسیاری ایفای نقش کرده است و در حال حاضر در کسوت یک فعال حقوق بشر مطامع تفکر غربی در اشاعه فرهنگ برهنگی فعالیت می کند.

گفتنی است، پری وزیری تبار یا همان شهره آغداشلو پس از بازی در فیلم سنگسار ثریا به علت اعتیاد به مواد مخدر مدتی است دیگر از سوی کارگردانان و تهیه کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نشده است.

همچنین نزدیکان شهره آغداشلو اذعان کرده اند که اعتیاد به مواد مخدر باعث شده است که وی پیشنهادی از سوی برخی از تهیه‌کنندگان فیلم های هالیوودی نداشته باشد و نتواند به عنوان یک چهره هنری به فعالیت حقوق بشری بپردازد.

مطالب مرتبط:

  1. پشیمانی بازیگر ایرانی از پروتز کردن لبهایش + عکس
  2. بازیگر مشهور ایرانی در لبنان دستگیر شد
  3. کمپ ترک‌اعتیاد بانوان معتاد شیشه + عکس
  4. عکس/گریم جالب بازیگر زن
  5. یک بازیگر زن سینما و تلویزیون روی تخت بیمارستان + عکس
  6. کارنامه عجیب و جالب یک بازیگر + عکس
  7. دختربچه ای که به داروهای مخدر اعتیاد پیدا کرده+عکستیر ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,866 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت