افشین قطبی در آستانه قهرمانی در ژاپن

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

تیم فوتبال شیمیزو اس‌پالس فردا در فینال جی‌لیگ کاپ به مصاف کاشیماآنتلرز خواهد رفت.
به گزارش  فارس، تیم فوتبال شیمیزو اس‌پالس که هدایت آن برعهده افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران است در ورزشگاه ملی شهر توکیو به مصاف کاشیما آنتلرز خواهد رفت.
شیمیزو اس‌پالس که در هفته‌های اخیر پیروزی‌های ارزشمندی را بدست آورده است و با کسب ۴۸ امتیاز در مکان چهارم جی‌لیگ قرار دارد فردا باید به مصاف تیمی برود که هفته گذشته در لیگ ژاپن مقابل آن به برتری دست یافته است.
کاشیما آنتلرز در آخرین بازی خود در جی‌لیگ مقابل شیمیزو با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده و درصدد گرفتن انتقام آن باخت خانگی است. این تیم در لیگ ژاپن ۱۰ امتیاز کمتر از شاگردان قطبی کسب کرده‌ و با ۳۸ امتیاز رده سیزدهم را به خود اختصاص داده‌ است.
در نقطه مقابل شیمیزو با توجه به پیروزی مقابل این تیم پرافتخار و قدرتمند لیگ ژاپن با روحیه‌ای مضاعف به جدال با کاشیما خواهد پرداخت و به دنبال کسب عنوان قهرمانی در این پیکارها است.
شاگردان قطبی در مرحله نیمه نهایی، توکیو را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داده‌اند و کاشیماآنتلرز هم ۵ بر ۴ کاشیواریسول را مغلوب کرده است.
سرمربی سابق تیم ملی ایران تنها ۹۰ دقیقه فرصت دارد تا بتواند با پیروزی مقابل کاشیما، یکی از جا‌م‌های معتبر موفق‌ترین لیگ فوتبال آسیا را کسب کند.

مطالب مرتبط:

  1. پوستر افشین قطبی به خاطر رسیدن به فینال جی‌لیگ کاپ ژاپن/عکس
  2. اسپانیا صفر – ژاپن ۱: شگفتی سامورایی‌ها برابر اسپانیای ده‌نفره
  3. تام کروز و همسرش در آستانه جدایی
  4. جشن قهرمانی تیم روبین کازان با حضور علیرضا حقیقی + عکس
  5. افشین پیروانی و دیدار با آنجلوتی / عکس
  6. سرانجام افشین قطبی ازدواج کرد
  7. گوآردیولا قهرمانی رئال را در لالیگا تبریک گفتآبان ۱۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 780 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت