امتناع رونالدو از دادن امضا به دختربچه ای با پیراهن بارسا


فردی به نام روبرت فیلیپه ادعا کرد دختر ۱۰ ساله اش با پیراهن تیم بارسا در تمرینات تیم ملی پرتغال حاضر شده و به همین دلیل رونالدو از دادن امضا به او خودداری کرده است

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، ندادن امضا به یک دختربچه ۱۰ ساله که پیراهن بارسلونا را به تن کرده بود را به شدت تکذیب کرد.

در مطلبی که در نشریه پرتغالی رکورد منتشر شد، فردی به نام روبرت فیلیپه ادعا کرد دختر ۱۰ ساله اش با پیراهن تیم بارسا در تمرینات تیم ملی پرتغال حاضر شده و به همین دلیل رونالدو از دادن امضا به او خودداری کرده است.

فیلیپه به خبرنگار رکورد گفت:” وقتی من رفتن تا دخترم را به خانه برگردانم، دختر خوشحال و خندانم را مثل همیشه ندیدم. او ناراحت بود. از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده؟ او گریه کنان گفت کریستیانو به من امضا نداد چون من پیراهن بارسا را پوشیده بودم.

من نمی دانستم چه بگویم. او این پیراهن را برای حضور در کلاس های تمرینی اش پوشیده بود و مادرش زمانی که به بارسلونا رفته بود، آن را برای او خرید. این فقط نشانه علاقه مادرش به او بود؛ اگر او به مادرید رفته بود، مطمئنا هدیه دیگری می خرید و باعث این ناراحتی بزرگ برای او نمی شد.

درد بزرگ من این است که نمی توانم در چشم های دخترم نگاه کنم و برای او توضیح بدهم یک بازیکن ملی، ستاره ای که قرار است دو هفته برای او فریاد بکشیم و او را تشویق کنیم، چنین کاری انجام داده است

مطالب مرتبط:

  1. کریس رونالدو در کنار بدلش + عکس
  2. عکس کفش جدید نایک برای کریس رونالدو
  3. خواستگاری ملکه زیبایی عرب از رونالدو + عکس
  4. آشنایی پسر رونالدو با لیونل مسی / عکس
  5. تیپ جدید کریس رونالدو / عکس
  6. ژست عجیب رونالدو بعد از رسیدن جایزه یوفا به اینیستا
  7. آرزوی مانکن ۲۵ ساله آمریکایی برای کریستیان رونالدوخرداد ۱۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,393 views | دسته: موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت