انتقام وحشتناک دختر ۲۱ ساله از نامزدش +عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

به نقل از دیلی میل: دختر ۲۱ ساله وقتی فهمید معشوقش با دوست دختر سابق خود در ارتباط است او را با ضربات چاقو به قتل رساند.

 

 
خانم “داوسون” ۲۱ ساله وقتی متوجه شد معشوقش با دوست دختر سابقش در رابطه است به شدت احساس حسادت کرد و به همین دلیل با یک چاقوی آشپزخانه به او حمله ور شده و او را به قتل رساند.
این اتفاق زمانی رخ داد که او در آپارتمان خانوادگی این مرد متوجه شد او با دوست دختر سابقش تلفنی در حال صحبت است و به همین دلیل منازعه شدیدی میان آنها در گرفت و او در مقابل چشمان بهت زده خواهر و برادر کوچک او با چاقوی آشپزخانه به او حمله ور شده و با یک ضربه به سینه او باعث مرگ وی شد.
به گفته پزشکی قانونی این ضربه باعث شد ریه های او آسیب دیده وچاقو وارد قلب او شده و رگهای حیاتی وی را بریده بود و باعث شد وی در دم جان بسپارد.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بعد از این اتفاق مشخص شد که دوست دختر سابق او تنها با وی تماس گرفته بود تا برای مدتی که او مسافرت است از سگش نگهداری کند.
این دختر به شدت از کاری که انجام داده است ناراحت است و از خانواده مقتول خواسته است که او را ببخشند. آنها میگویند این اتفاق باعث شده است که بچه های کوچک که شاهد این قتل بوده اند به شدت تحت تاثیر قرار گیرند و دچار شرایط روحی بحرانی شده اند.

مطالب مرتبط:

  1. دختر جذاب ۱۴ ساله ای که پسرها را در هم کوبید!! + عکس
  2. دختر ۲۰ ساله از پسر ۱۴ ساله باردار شد +عکس
  3. فیس بوک پارتی دختر ۱۶ ساله و شورش ۳۰ هزار مهمان دیوانه در هلند
  4. بچه دار شدن دختر و پسر ۱۵ ساله! + عکس
  5. عکس/ دختر ۱۵ ساله، شهردار شد
  6. دختر دارای دو سر، ۲۲ ساله شد +عکس
  7. پایان مرگبار درگیری دختر زیبا و جوان با نامزدش + عکسبهمن ۱۵م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,134 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت