انتقام وحشتناک دختر ۲۱ ساله از نامزدش +عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

به نقل از دیلی میل: دختر ۲۱ ساله وقتي فهميد معشوقش با دوست دختر سابق خود در ارتباط است او را با ضربات چاقو به قتل رساند.

 

 
خانم “داوسون” ۲۱ ساله وقتي متوجه شد معشوقش با دوست دختر سابقش در رابطه است به شدت احساس حسادت کرد و به همين دليل با يک چاقوي آشپزخانه به او حمله ور شده و او را به قتل رساند.
اين اتفاق زماني رخ داد که او در آپارتمان خانوادگي اين مرد متوجه شد او با دوست دختر سابقش تلفني در حال صحبت است و به همين دليل منازعه شديدي ميان آنها در گرفت و او در مقابل چشمان بهت زده خواهر و برادر کوچک او با چاقوي آشپزخانه به او حمله ور شده و با يک ضربه به سينه او باعث مرگ وي شد.
به گفته پزشکي قانوني اين ضربه باعث شد ريه هاي او آسيب ديده وچاقو وارد قلب او شده و رگهاي حياتي وي را بريده بود و باعث شد وي در دم جان بسپارد.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بعد از اين اتفاق مشخص شد که دوست دختر سابق او تنها با وي تماس گرفته بود تا براي مدتي که او مسافرت است از سگش نگهداري کند.
اين دختر به شدت از کاري که انجام داده است ناراحت است و از خانواده مقتول خواسته است که او را ببخشند. آنها ميگويند اين اتفاق باعث شده است که بچه هاي کوچک که شاهد اين قتل بوده اند به شدت تحت تاثير قرار گيرند و دچار شرايط روحي بحراني شده اند.

مطالب مرتبط:

  1. دختر جذاب ۱۴ ساله ای که پسرها را در هم کوبید!! + عکس
  2. دختر ۲۰ ساله از پسر ۱۴ ساله باردار شد +عکس
  3. فیس بوک پارتی دختر ۱۶ ساله و شورش ۳۰ هزار مهمان دیوانه در هلند
  4. بچه دار شدن دختر و پسر ۱۵ ساله! + عکس
  5. عکس/ دختر ۱۵ ساله، شهردار شد
  6. دختر دارای دو سر، ۲۲ ساله شد +عکس
  7. پایان مرگبار درگیری دختر زیبا و جوان با نامزدش + عکسبهمن ۱۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,221 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت