اولین زنی که در عربستان خواننده رپ شد + عکس

رژیم عربستان سعودی که خود را یک رژیم سلفی یا به اصطلاح وهابی معرفی می‌کند مدعیست که پیروان فرقه وهابیت مسلمانان واقعی هستند و دیگر مسلمانان از مسیر صحیح و صراط مستقیم منحرف شده‌ اند.

اما هر از چند گاهی اخبار و یا گزارش هایی از گوشه و کنار عربستان منتشر می‌شود که حقیقت و چهره واقعی این فرقه را نمایان می‌کند. ظهور اولین زن سعودی که خواننده رپ شده، نمونه‌ای از این دست اخبار است.مسابقه‌ ای تحت عنوان Arabs Got Talent در حال برگزار شدن در جهان عرب است. در جدید‌ترین قسمت این مسابقه که شب گذشته از شبکه‌های ماهواره‌ای عرب زبان پخش شد، زنی سعودی به نام می‌منضور روی صحنه آمد و خود را اولین زن خواننده رپ در کشورش معرفی کرد.

وی ۲۱ ساله و ساکن کشور مصر است و در یک دانشکده موزیک در قاهره موسیقی و خوانندگی را آموخته است. او اولین آهنگ خود تحت عنوان مال را خواند و در آن از تأثیر مال بر زندگی افراد و نیز علاقه مردم به مال و ثروت سخن گفت. قابل ذکر است ظهور اولین زن سعودی خواننده رپ تعجب افکار عمومی جهان عرب و به ویژه عربستان سعودی را برانگیخته اما تا بدین لحظه هیچ واکنش یا اعتراضی از سوی شیوخ و مفتیان وهابی را شاهد نبوده‌ ایم.

 

مطالب مرتبط:

  1. خواننده معروف سوری در فلسطین محجبه شد + عکس
  2. اوزیل هم با یک خواننده ازدواج میکند!
  3. کشف حجاب دختر پادشاه سعودی + عکس
  4. دختر عربستانی که ملکه زیبایی اخلاق شد + عکس
  5. رکوردشکنی دونده زن عربستان +عکس
  6. خواننده زن مشهور مشاور اوباما شد !+ عکس
  7. اولین ملکه زیبایی ایران+عکساردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,559 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت