اولین عکس منتشر شده از سونی آلفا A99

مشخصات سونی آلفا قبلا در گزارشی به بیرون درز شده است اما این اولین عکس از آن است.ای دوربین خیلی شبیه آلفا۷۷به نظر می رسد اما کمی کوچک نوری می باشد.

سونی با ارائه یک نمایشگر OLED , تر و بدون نمایشگر لنز الکتریکی و امکان استفاده از STL به سوی یک پیشرفت عالی می رود،اما این همه چیز نیست راه اندازی در کنار دوربین NEX6 یک شایعه است

اما یک جایگزین مقرون به صرفه تر از NEX7 و همچنین یک مدل حرفه ای تر از NEX6 به حساب می آید.به نظر میرسد این دوربین ویژگی هایی چون صفحه نمایشی با قابلیت چرخش۱۸۰درجه و پشتیبانی از Wi-Fi پرندگان خشمگین یک فلش پاپ آپ نیز بر روی یک صفحه NEX نیز داشته باشد .

بنابراین شما می توانید در زمان خوراکی خوردن خود و در حال بازی باشید.این مدل زیاد حرفه ای شناخته نشده است،بنابراین ما باید منتظر مدل بعدی NEX باشیم .

البته نباید انتظار داشت که یک دوربین ارزان قیمت باشد.این دوربین به دلایلی در۱۲سپتامبر رونمایی خواهد شد و در روز انتشار خود حتما یک وسیله خاص دیگر انتشار این دوربین به رقابت با FANCIES از سونی خواهد یود.تاکنون در مورد تنظیمات آن بحثی نشده است.البته سونی قرار است با آیفون بپردازد

مطالب مرتبط:

  1. معرفی گوشی سونی اکسپریا زد وان – Sony Xperia Z1
  2. معرفی گوشی جدید سونی Sony Xperia ZR
  3. مشخصات گوشی سونی اکسپریا زد – Sony Xperia Z
  4. دختری که در تبلیغ سونی شما را اغوا می کند! / عکس
  5. اولین تصویری که از زنان در اینترنت منتشر شد +عکس
  6. سونی ایکسپریا آکرو اس – Sony Xperia acro S؛ یک اسمارت فون ضد آب
  7. آلبوم «حباب» قبل از ماه رمضان منتشر می شودشهریور ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,102 views | دسته: علمی و آموزشی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت