اینترپل در جستجوی جانی هرزه‌نگار کانادایی


اینترپل در جستجوی جانی هرزه‌نگار کانادایی

پلیس کانادا از شناسایی هویت مرد جوانی که تصاویر مثله‌کردن او در یک فیلم ویدئویی منتشر و اعضای بدنش برای چند حزب مهم سیاسی در کانادا پست شده بود، خبرداد.

پلیس کانادا اعلام کرد: مقتول، یک دانشجوی چینی بود. در حال حاضر مقامات پلیس فرانسه در جستجوی مظنون این جنایت وحشتناک هستند که یک هنرپیشه هرزه‌نگار کانادایی است.

«یان لافرنیز»، فرمانده پلیس مونترال با بیان اینکه قربانی یک جوان ۳۳ ساله چینی به نام «جیون لین» بود افزود: ‌این دانشجوی چینی قبل از مرگش با «لوکا روکو مگنوتا»، قاتل و هرزه‌نگار کانادایی که در حال حاضر از سوی اینترپل تحت تعقیب است، قرار ملاقات داشته است.

شبکه خبری ان‌بی‌سی در گزارشی در این باره آورده است، یک افسر ارشد پلیس فرانسه اظهار داشت که اطمینان دارد «مگنوتا» هم‌اکنون در فرانسه است. یک افسر پلیس دیگر فرانسه نیز دراین‌باره گفت: به نظر می رسد قاتل، قبل از فاش‌شدن این جنایت یعنی در تعطیلات آخر هفته گذشته از مونترال به پاریس گریخته است.

پلیس کانادا احتمال می‌‌دهد فیلم ویدئویی را که در تحقیقاتش بدست آورده، تصاویر ضبط شده از این جنایت وحشیانه است. در این فیلم که روی اینترنت قرار گرفته نشان داده شده که مردی با کلنگ به جان قربانی خود افتاده و گلوی او را می‌برد و سپس اعضای بدنش را از هم جدا می‌کند. قاتل تصاویر مستهجنی از جسد قربانی گرفته است.

به گفته ماموران پلیس، «ماگنوتا» با اسامی دیگری چون «اریک کلینتون نیومن» و «ولادیمیر رومانوف» نیز شناسایی شده است

مطالب مرتبط:

  1. زلزله ۵٫۵ زهان تا‌کنون تلفات جانی نداشته است
  2. حمله به رامین مهمانپرست در نیویورک + فیلم
  3. تمسخر حجاب توسط مجری کانادایی + عکس
  4. ۳ مرد مسلح سر دختر جوان را بریدند + عکس
  5. جوان امریکایی هم اتاقش را خورد + عکس
  6. جنایات آدمخوار میامی+تصاویر
  7. صدور ویزای سفارت کانادا در تهران تعطیل شدخرداد ۱۵م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,833 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت