ایران خودرو: رانا را مهر تحویل می‌دهیم

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

طبق وعده ایران خودرو قرار بود رانا به عنوان دومین محصول ملی این شرکت از ابتدای پاییز به تدریج تحویل ثبت‌نام‌کنندگان شود، اما از آنجاکه ظاهرا هنوز دعوت‌نامه‌ای ارسال نشده، متقاضیان نگران دریافت رانای ثبت‌نامی خود هستند.

 

 

 

به نقل از دنیای اقتصاد، به طور معمول وقتی خودروسازان قصد تحویل محصولات پیش فروش شده خود را دارند، یکی دو هفته قبل دعوت‌نامه برای ثبت‌نام‌کنندگان ارسال می‌کنند و حال که مهر آمده و دعوت نامه‌ای ارسال نشده، متقاضیان نگران زمان تحویل این محصول هستند. این در حالی است که عدم ارسال دعوت‌نامه نمی‌تواند به منزله تحویل ندادن رانا در مهر ماه باشد، چه آنکه ممکن است ایران خودرو طی چند روز آینده دعوت‌نامه برخی ثبت‌نام‌کنندگان را ارسال و ورود رانا به خیابان‌های کشور کلید بخورد.

در این مورد حتی مدیرفروش ایران خودرو نیز تاکید کرده که رانا طبق موعد مقرر و بدون هیچ گونه تاخیری تحویل مشتریان داده می‌شود.

به گفته عبدالله بابایی، تمام تمهیدات لازم در مورد تولید، تامین قطعات و خدمات پس از فروش رانا انجام شده و این خودرو در موعد تعیین شده در مهرماه سال جاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال جاری قرار است ۳۰ هزار دستگاه خودرو رانا تولید و روانه بازار ‌شود، گفته که تولید رانا در سه ماه آخر سال جاری به روزانه ۳۰۰ دستگاه در روز می‌رسد و این میزان بیش از پیش‌فروش این خودرو به مشتریان است.

بابایی اما به دلایل اصلی عدم ارسال دعوت‌نامه‌های رانا نیز اشاره کرده و گفته که بعد از اخذ قیمت از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دعوت‌نامه ارسال و مراحل تحویل این خودرو به مشتریان آغاز می‌شود.

این گفته وی نشان می‌دهد ایران خودرو برای ارسال دعوت‌نامه‌ها و تحویل رانا، منتظر اعلام قیمت نهایی این خودرو از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است. رانا اوایل امسال با ودیعه ای ۱۰ میلیون تومانی و به تعداد ۲۶ هزار دستگاه پیش‌فروش شد و ایران خودرو اعلام کرد تمام راناهای ثبت‌نامی را طی شش ماه دوم امسال تحویل خواهد داد.

مطالب مرتبط:

  1. رنو کولیوس در ایران رونمایی شد
  2. تصاویر رونمایی از خودرو ایرانی "پیتون"
  3. پژو از بازار ایران خداحافظی کرد
  4. آغاز پیش‌فروش مگان ۲۰۰۰ فول آپشن توسط پارس خودرو
  5. عرضه‌ رانا آغاز شد
  6. آخرین قیمت ها از انواع خودرو
  7. جدیدترین قیمت خودرو در ایران / جدولمهر ۲۴م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,408 views | دسته: اخبار، مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت