ایمیل یکبار مصرف هم آمد+لینک های سرویس

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که در سایت یا محلی ملزم به ثبت آدرس پست الکترونیکی خود شوید اما علاقه‌مند نباشید آدرس ای‌میل خود را ثبت کنید؟ اگر این مشکل برای شما هم پیش آمده خواندن این گزارش قطعا مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

اگر شما مایل هستید آدرس ای‌میل خود را در اختیار هر سایتی قرار ندهید، استفاده از ای‌میل‌هایی یکبار مصرف راه‌حلی مناسب محسوب می‌شود.

فرض کنید می‌خواهید در سایتی ثبت نام کنید تا نرم‌افزار یک کتابی را برای شما ای‌میل کند، یا این‌که می‌خواهید دیدگاه خود را در مطلبی از وبلاگی که خوانده‌اید بازگو کنید اما به اجبار از شما خواسته می‌شود که آدرس ای‌میل خود را وارد کنید.

با گشت و گذار در برخی سایت‌های تبلیغاتی در فضای اینترنت می‌توانید با چنین ای‌میل‌هایی آشنا شوید؛ در چنین مواردی صرف نظر از جنبه‌های امنیتی موضوع ممکن است شما فرصت مرور ای‌میل‌های بعدی که ممکن است از طریق این سایت‌ها ارسال می‌شود را نداشته باشید البته اکثر سایت‌ها و وبلاگ‌ها مدعی هستند که از ای‌میل‌ شما برای فرستادن هرزنامه (spam) مورد استفاده قرار نمی‌دهند اما عملا گه‌گاه این کار را انجام می‌دهند.

در چنین شرایطی اگر شما نخواهید عطای خرید اینترنتی یا به عنوان مثال ثبت ایده خود در وبلاگ را به بقایش ببخشید، راه چاره استفاده از ای‌میل‌های یک بار مصرف خواهد بود.این سرویس که به مشتریان خود خدمات رایگان ارائه می‌کند می‌تواند مشکل شما را برای همیشه برطرف کند.

این نوع ای‌میل تا چندین ساعت، چند روز و یا حتی چند سال می‌توانند اعتبار داشته باشند و ای‌میل‌های دریافتی را به صورت خودکار به ای‌میل اصلی شما ارسال کنند. البته ناگفته نماند که این قابلیت آخر در تماس ای‌میل‌های یک بار مصرف وجود ندارد. حتی برخی از این ای‌میل‌ها قابلیتی دارند که شما بتوانید پاسخ آن‌ها را از طریق ای‌میل اصلی خود و بدون افشای آدرس ای‌میل اصلی ارسال کنید.

بنا بر اعلام سایت‌های اینترنتی، برخی از سرویس‌های رایگان ای‌میل یکبار مصرف عبارتند از:

http:www.mailnator.com http://www.mytrashmail.com http://www.mailexpire.com http://www.temporaryinbox.com http://www.maileater.com http://www.jetable.org/en/index http://www.guerrillamail.com http://10minutemail.com/ http://www.dontreg.com/ http://www.tempomail.fr/ http://www.tempemail.net/ http://www.pookmail.com/ http://www.Funpatugh.com/ http://www.kasmail.com/ http://greensloth.com/ http://www.mytempemail.com/ http://mailcatch.com

مطالب مرتبط:

  1. برای داشتن رابطه جنسی بهتر این غذا ها را مصرف کنید
  2. جلوگیری از ریزش مو با مصرف شنبلیله
  3. ذخیره ایمیل‌ها در قالب‌های متنی مختلف در GMAIL
  4. لینک باکس فان فوردانلودز
  5. چگونه برای وبلاگ‌مان بک‌لینک‌هایی منطقی و مطابق با میل گوگل بسازیم ؟
  6. گوگل یک سرویس دیگر خود را فارسی کرد
  7. اگر یاهو از شما رمز ایمیل خواست، ندهید!خرداد ۱۱م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,356 views | دسته: اینترنت و IT، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت