این‌زورگیر ۲۰ساله‌ را شناسایی‌کنید / عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

در حالی که متهم با اظهارات ضد و نقیض، هرگونه ارتکاب سرقت یا زورگیری را انکار می‌کرد، کارآگاهان پایگاه پنجم در اولین مرحله به بررسی سوابق وی پرداخته و اطلاع یافتند متهم با وجود سن کم از افراد شرور، سابقه‌دار و از اراذل و اوباش شناخته شده در غرب تهران است که دارای سوابق متعدد در زمینه رابطه نامشروع، شرب خمر، زورگیری، خرید و فروش موادمخدر و ده‌ها سابقه درگیری و مزاحمت در محل سکونت سابق خود در منطقه خلیج فارس تهران است.

بررسی سوابق متهم

در حالی که متهم با اظهارات ضد و نقیض، هرگونه ارتکاب سرقت یا زورگیری را انکار می‌کرد، کارآگاهان پایگاه پنجم در اولین مرحله به بررسی سوابق وی پرداخته و اطلاع یافتند متهم با وجود سن کم از افراد شرور، سابقه‌دار و از اراذل و اوباش شناخته شده در غرب تهران است که دارای سوابق متعدد در زمینه رابطه نامشروع، شرب خمر، زورگیری، خرید و فروش موادمخدر و ده‌ها سابقه درگیری و مزاحمت در محل سکونت سابق خود در منطقه خلیج فارس تهران است. با توجه به تحقیقات انجام شده در منطقه خلیج فارس تهران، معلوم شد متهم عمده سرقت‌ها و زورگیری‌های خود را در این منطقه مرتکب شده و برخی مالباختگان نیز به واسطه شناختی که از وی دارند، از طرح شکایت خودداری کرده‌اند. با این حال پس از آن که تعدادی از شهروندان این منطقه از دستگیری متهم اطلاع یافتند، با مراجعه به پایگاه پنجم و طرح شکایات مشابه عنوان کردند که توسط متهم مورد تهدید با چاقو، ضرب و جرح، زورگیری و سرقت اموال قرار گرفته‌اند.

مالباخته‌ای پس از حضور در پایگاه پنجم به کارآگاهان گفت: متهم به عنوان مسافر سوار خودرویم شد و با تهدید چاقو، سیستم پخش خودرو را سرقت و پس از ضرب و جرح، لباس‌هایم را نیز پاره کرد. مالباخته دیگری نیز گفت: متهم در ساعت پایانی شب به زور وارد منزل ما شد و پس از تخریب شیشه‌های خانه و سرقت یک دستگاه گوشی تلفن همراه، از طریق پشت‌بام متواری شد.

اعتراف به ده‌ها فقره زورگیری از شهروندان

با توجه به شناسایی متهم توسط تعدادی از مالباختگان، وی به ده‌ها فقره سرقت، زورگیری وجه نقد، گوشی تلفن همراه و زنجیر طلا در مناطق جنوب غرب و غرب تهران بویژه منطقه خلیج فارس اعتراف کرد. سرهنگ کارآگاه علی‌اکبر اسدی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: با توجه به سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و شناسایی تعدادی از مالباختگان و نیز احتمال افزایش دیگر جرایم ارتکابی و مالباختگان، دستور انتشار تصویر متهم بدون پوشش چهره از سوی بازپرس پرونده صادر شده است. از تمامی شاکیان و مالباختگان دعوت می‌شود برای طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

روزنامه جام جم نوشت: شرور زورگیر که با اخاذی از مردم یک محله از آنها سلب آسایش کرده بود، دستگیر شد و بازپرس پرونده با دستور چاپ تصویر متهم از مردم خواست چنانچه از او شاکی هستند، به پایگاه پنجم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران قرار گرفت که در یکی از روزهای پایانی خرداد، فردی با مراجعه به ماموران گشت کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد، گفت که چند روز پیش توسط جوانی حدود بیست ساله مورد زورگیری قرار گرفته و اکنون این سارق را در نزدیکی بیمارستان شهید فیاض بخش مشاهده کرده است. با راهنمایی شاکی، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد سارق زورگو به نام مسعود معروف به «پویان»‌ را دستگیر و در بازرسی بدنی وی نیز دو قبضه چاقو کشف کردند. پس از دستگیری متهم، تعدادی از شهروندان با مراجعه به واحد گشت کلانتری اعلام کردند که این جوان از افراد شرور و سابقه‌داری است که از مردم محله زورگیری می‌کند. با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۱۸ تهران، متهم در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مطالب مرتبط:

  1. در این تصویر چهره‌ها را شناسایی کنید
  2. حضور کشتی جنگی روسیه در بندرعباس!
  3. ۳۹ کشته و زخمی در سانحه قطار مسافری زاهدان – تهران
  4. باور می کنید این پور عرب است؟ / عکس
  5. کاندوم را متناسب با میل جنسی انتخاب کنید
  6. دختر سارق را شناسایی‌کنید + عکس
  7. جزئیات جنایات قاتل سریالی زنان+عکستیر ۲۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,223 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت