این بازیکن، هدف جدید پرسپولیس؟

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

به نقل از ۵۹۸، بعد از رضا حقیقی و قاسم دهنوی، حالا خبر می رسد که پرسپولیسی ها برای رفع مشکل در پست هافبک دفاعی سراغ حسین کاظمی رفته اند.

بعد از رضا حقیقی و قاسم دهنوی، حالا خبر می رسد که پرسپولیسی ها برای رفع مشکل در پست هافبک دفاعی سراغ حسین کاظمی رفته اند. تیم مانوئل ژوزه که در این فصل مشکلات زیادی را در خط میانی اش احساس می کند، با وجود جذب روبرتو سوسا، کئون جون و میثم نقی زاده هنوز هم در این پست روزهای سختی را پشت سر می گذارد.

اولین گزینه پرسپولیس برای آمدن به این تیم در نیم فصل رضا حقیقی، کاپیتان فجر سپاسی است. ستاره ۲۳ ساله ای که قرار بود اول فصل هم به پرسپولیس بیاید اما قراردادش با فجر و صادر نشدن رضایتنامه اش مانع از این انتقال شد.

پرسپولیسی ها می خواهند نیم فصل با پرداخت مبلغ قابل توجهی رضایتنامه او را بگیرند اما به نظر می رسد شانس زیادی برای این کار نخواهند داشت. قاسم دهنوی دومین گزینه رویانیان بودکه با پاسخ منفی تراکتورسازی روبرو شد. حالا هم در کرمان شایعه شده حسین کاظمی، هافبک مس که کمتر برای تیمش بازی می کند گزینه جدید پرسپولیسی هاست.

کاظمی مورد توجه قاسمپور نیست و بدش نمی آید کرمان را به مقصد یک تیم پرطرفدار ترک کند. او که سابقه بازی برای استقلال را در کارنامه دارد، سال قبل هم مورد توجه پرسپولیس بود. حمید استیلی، کاظمی را برای پست هافبک دفاعی تیمش در نظر داشت اما درخواست ۶۰۰ میلیون تومانی او باعث شد این انتقال منتفی شود.

استیلی به همین دلیل دنبال کمال کامیابی نیا رفت که در جذب این بازیکن هم ناموفق بود. حالا بعد از گذشت حدود یک سال از این ماجرا، دوباره پرونده پیوستن کاظمی به پرسپولیس باز شده. با حضور فرزاد حسین خانی در خط هافبک مس و اعتقاد قاسمپور به این بازیکن، کاظمی شانس زیادی برای بازی در ترکیب اصلی تیمش ندارد. مسئله ای که شانس او را برای حضور در پرسپولیس بیشتر می کند.

مطالب مرتبط:

  1. بازیکن سابق رئال مادرید و اسپانیا در پرسپولیس
  2. هافبک سابق یوونتوس در راه پرسپولیس
  3. ماجرا مسمومیت بازیکنان پرسپولیس پیچیده شد
  4. ابراز پشیمانی‌ انصاری‌فر ازحضور در پرسپولیس
  5. اولین مصاحبه جنجالی مهدوی کیا بر ضد سلطان و کادر پرسپولیس
  6. پرسپولیس حریف گهر هم نشد!
  7. عکس لباس پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برترمهر ۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,446 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت