این لامبورگینی در هر ثانیه ۱۰۰ متر حرکت می‌کند !

تنها خودروی لامبورگینی آونتادور Jبه قیمت ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ دلار به فروش رفت اما نمونه مفهومی مبتنی بر آن با طراحی بدنه بهتر، ۱۰۵ اسب‌بخار قدرت بیشتر و سرعت نهایی ۳۵۰ کیلومتربرساعت به مراتب جالب‌توجه‌تر است.

این نمونه مفهومی تازه با تمامی نمونه‌های مفهومی که سال‌های گذشته شاهد آنها بوده‌اید متفاوت است. این نمونه را شرکت انگلیسی Prindiville که سازنده بدنه خودرو است و پیش از این طراحی بدنه آونتادور را ارائه و در سطح محدود وارد بازار کرده، مبتنی بر نمونه مفهومی لامبورگینی آونتادور J که برای اولین‌بار اسفندماه گذشته در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش درآمد طراحی کرده است.

بخش‌های داخلی این خودرو و دریچه‌های هوا همگی از جنس آلومینیوم ساخته شده‌اند و یک صفحه نمایش LCD به ابعاد پنج اینچ برای دسترسی به سیستم سرگرمی خودرو که شامل دی.وی.دی پلیر، ناوبری ماهواره‌ای و نرم‌افزارهای سفارشی متعدد مانند نقشه‌ها و مسافت‌سنجی بسیاری از پیست‌های اتومبیلرانی دنیا می‌شود در قسمت هدایت و کنترل آن تعبیه شده است.

ترمزهای دیسکی این خودرو با دیسک‌های سرامیکی که به مراتب گران‌تر هستند، جایگزین شده و سازندگان آن می‌گویند که عملکرد این ترمزها در هر شرایطی بی‌نقص است. سیستم تعلیق خودرو کاملا انطباق‌پذیر است و همان‌طور که از خودرویی که توسط طراحان بدنه ساخته شده انتظار می‌رود، تمامی بخش‌ها استادانه طراحی شده‌اند.

به گفته طراحان Prindiville این خودرو بسیار سبک‌تر از نمونه اولیه آماده شده و کاهش وزن چشمگیر آن در کنار افزایش قدرت می‌تواند یک لامبورگینی بی‌نظیر از نمونه مفهومی Prindiville’s Aventador J بسازد.

تیونینگ این خودرو با ECU remap یا نوشتن نرم‌افزار بهتر برای ECU و استفاده از اگزوزهای تیتانیومی قدرت آنرا از ۷۰۰ به ۸۰۵ اسب‌بخار افزایش داده و حداکثر سرعت را به ۳۵۰ کیلومتربرساعت رسانده است.

اگر به خاطر داشته باشید در آخرین روزهای سال گذشته تنها نمونه موجود از لامبورگینی آونتادور J به ارزش ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ دلار و به صورت خصوصی به فروش رسید و لامبورگینی در مورد تولید نمونه‌های بیشتر اظهار نظری نکرد؛ با این حال تنها چند ماه بعد نمونه تیونینگ شده‌ای از این خودرو توسط گروه طراحی Prindiville ارائه شده که به مراتب جالب‌توجه‌تر است.

مطالب مرتبط:

  1. لامبورگینی در دبی خودرو پلیس شد + عکس
  2. تویوتا کرولا ۲۰۱۳ + تصاویر
  3. ساخت بدل لامبورگینی توسط جوان چینی + عکس
  4. تصاویر رونمایی از خودرو ایرانی "پیتون"
  5. "صفر"؛ بوگاتی آینده +عکس
  6. زشت ترین خودرو های ایران + عکس
  7. لامبورگینی یورِس، شاسی‌بلند و خودروی خانوادهاردیبهشت ۱۸م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,199 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت