این لامبورگینی در هر ثانیه ۱۰۰ متر حرکت می‌کند !

تنها خودروی لامبورگینی آونتادور Jبه قیمت ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ دلار به فروش رفت اما نمونه مفهومی مبتنی بر آن با طراحی بدنه بهتر، ۱۰۵ اسب‌بخار قدرت بیشتر و سرعت نهایی ۳۵۰ کیلومتربرساعت به مراتب جالب‌توجه‌تر است.

اين نمونه مفهومي تازه با تمامي نمونه‌هاي مفهومي كه سال‌هاي گذشته شاهد آنها بوده‌ايد متفاوت است. اين نمونه را شركت انگليسي Prindiville كه سازنده بدنه خودرو است و پيش از اين طراحي بدنه آونتادور را ارائه و در سطح محدود وارد بازار كرده، مبتني بر نمونه مفهومي لامبورگيني آونتادور J كه براي اولين‌بار اسفندماه گذشته در نمايشگاه خودرو ژنو به نمايش درآمد طراحي كرده است.

بخش‌هاي داخلي اين خودرو و دريچه‌هاي هوا همگي از جنس آلومينيوم ساخته شده‌اند و يك صفحه نمايش LCD به ابعاد پنج اينچ براي دسترسي به سيستم سرگرمي خودرو كه شامل دي.وي.دي پلير، ناوبري ماهواره‌اي و نرم‌افزارهاي سفارشي متعدد مانند نقشه‌ها و مسافت‌سنجي بسياري از پيست‌هاي اتومبيلراني دنيا مي‌شود در قسمت هدايت و كنترل آن تعبيه شده است.

ترمزهاي ديسكي اين خودرو با ديسك‌هاي سراميكي كه به مراتب گران‌تر هستند، جايگزين شده و سازندگان آن مي‌گويند كه عملكرد اين ترمزها در هر شرايطي بي‌نقص است. سيستم تعليق خودرو كاملا انطباق‌پذير است و همان‌طور كه از خودرويي كه توسط طراحان بدنه ساخته شده انتظار مي‌رود، تمامي بخش‌ها استادانه طراحي شده‌اند.

به گفته طراحان Prindiville اين خودرو بسيار سبك‌تر از نمونه اوليه آماده شده و كاهش وزن چشمگير آن در كنار افزايش قدرت مي‌تواند يك لامبورگيني بي‌نظير از نمونه مفهومي Prindiville’s Aventador J بسازد.

تيونينگ اين خودرو با ECU remap يا نوشتن نرم‌افزار بهتر براي ECU و استفاده از اگزوزهاي تيتانيومي قدرت آنرا از ۷۰۰ به ۸۰۵ اسب‌بخار افزايش داده و حداكثر سرعت را به ۳۵۰ كيلومتربرساعت رسانده است.

اگر به خاطر داشته باشيد در آخرين روزهاي سال گذشته تنها نمونه موجود از لامبورگيني آونتادور J به ارزش ۲٫۷۵۰٫۰۰۰ دلار و به صورت خصوصي به فروش رسيد و لامبورگيني در مورد توليد نمونه‌هاي بيشتر اظهار نظري نكرد؛ با اين حال تنها چند ماه بعد نمونه تيونينگ شده‌اي از اين خودرو توسط گروه طراحي Prindiville ارائه شده كه به مراتب جالب‌توجه‌تر است.

مطالب مرتبط:

  1. لامبورگینی در دبی خودرو پلیس شد + عکس
  2. تویوتا کرولا ۲۰۱۳ + تصاویر
  3. ساخت بدل لامبورگینی توسط جوان چینی + عکس
  4. تصاویر رونمایی از خودرو ایرانی "پیتون"
  5. "صفر"؛ بوگاتی آینده +عکس
  6. زشت ترین خودرو های ایران + عکس
  7. لامبورگینی یورِس، شاسی‌بلند و خودروی خانوادهاردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,281 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت