بازنشستگی خودکار نسخه های قدیمی فایرفاکس

بنیاد موزیلا طراح و عرضه کننده مرورگر فایرفاکس به دنبال بازنشسته کردن اجباری نسخه ۳.۶ این مرورگر و نسخه های قدیمی تر آن است.

به نقل از “کامپیوترورلد”، این شرکت اعلام کرده از ماه آینده به طور تدریجی، استفاده کنندگان از فایرفاکس ۳.۶ و نسخه های قدیمی تر را به طور اجباری به استفاده از نسخه ۱۲ این مرورگر مجبور خواهد کرد.

نسخه ۳.۶ فایرفاکس در سال ۲۰۱۰ عرضه شده بود و به علت فناوری قدیمی استفاده شده در آن موزیلا قصد دارند از این نسخه و نسخه های قدیمی تر دیگر پشتیبانی نکند. موزیلا در سال گذشته میلادی هم فایرفاکس ۳.۵ و نسخه های قدیمی تر را بازنشسته کرده بود.

موزیلا آخرین وصله امنیتی مرورگر فایرفاکس ۳.۶ را در ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۲ عرضه کرده بود. این شرکت مرورگر یاد شده را چهار روز قبل در تاریخ ۲۸ آوریل بازنشسته کرده بود. نسخه های مختلف مرورگر فایرفاکس در مجموع بین ۲۵ تا ۳۰ درصد از بازار جهانی مرورگرهای اینترنتی را در اختیار خود دارند.

موزیلا از زمان عرضه نسخه ۱۰ مرورگر فایرفاکس فناوری به کار گرفته شده در آن برای طراحی و ساخت موتور مرورگر را به طور کامل تغییر داد و سرعت به روزرسانی این مرورگر را هم به طور چشمگیری افزایش داد.

مطالب مرتبط:

  1. افزایش سرعت فایرفاکس تا ۳ برابر
  2. ترفند فیس بوک: چه کسانی شما را از لیست دوستان حذف کرده اند؟
  3. فعال کردن ظاهر جدید صفحه‌ی دانلود در فایرفاکس
  4. هشدار جدی به کاربران فیس بوک
  5. تمدید مهلت تعویض کارت های قدیمی معافیت از خدمت
  6. سرنوشت تلخ خودکار بیک در ایران+عکس
  7. نسخه ۳ بعدی تایتانیک پرفروش ترین فیلم هفتهاردیبهشت ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,373 views | دسته: اینترنت و IT، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت