بازی تیم هنرمندان سینما و موسیقی + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

آخرین جلسه تمرین تیم فوتبال باشگاه ورزشی هنرمندان سینما و موسیقی با معرفی محمدرضا مهدوی – ملی پوش اسبق فوتبال ایران – به عنوان سرمربی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

 

 

 

در این تمرین محمدرضا مهدوی کارش را با تیم فوتبال هنرمندان سینما و موسیقی آغاز کرد تا آن ها را برای جدال چهارشنبه آماده سازد. این تیم قرار است چهارشنبه هفته جاری دیداری دوستانه جهت حمایت از زوج های جوان نیازمند با تیم منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال برگزار کند. این دیدار به همت بسیج دانشجویی برگزار می شود.

در آخرین جلسه تمرین پویا امینی، یزدان فتوحی، هومن جوادی، عارف لرستانی، داوود ناقور، پویا امینی، محمدرضا عیوضی، فرهاد جم، حامد تهرانی، جواد رضویان، آرش میراحمدی، محسن کیایی، علی منصوری، حمید مهین دوست، مهدی صبایی، حسن شکوهی، هومن سزاوار و سیاوش مفیدی و رضا یزدانی حضور داشتند. علی کاظمی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور داشت.

از غایبان این تمرین نیز می توان به کامبیز دیرباز، امیر نوری، شهاب عباسی، محمدرضا هدایتی و علی صالحی اشاره کرد.

در این تمرین ابتدا محمدرضا مهدوی درباره نحوه تمرینات صحبت کرد و پس از آن هنرمندان به سرپرستی داوود ناقور مشغول گرم کردن شدند. سپس به دو دسته تقسیم شده و زیر نظر سرمربی بازی تمرینی انجام دادند. از نکات جالب تمرین می توان به تنبیه هنرمندان توسط مهدوی اشاره کرد که به خاطر عدم دقت در گلزنی و یا پاسکاری ضعیف مجبور به شنا رفتن شدند!

مطالب مرتبط:

  1. تفاوت خداحافظی مهدوی‌کیا از هامبورگ و پرسپولیس
  2. (تصاویر) نیکی کریمی در تمرین تیم راه‌آهن
  3. تیم فوتبال هنرمندان سال ۱۳۴۶
  4. برخی هنرمندان سینما در کنار همسرانشان / تصاویر
  5. نیکی کریمی در تمرین تیم استقلال / عکس
  6. بی‌پردگی با عکس‌های آتلیه‌ای (هنرمندان)
  7. مرگ بازیکن ۲۵ ساله فوتبال در حین بازی !+ عکسمهر ۲۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 718 views | دسته: موضوعات، گالری عکس
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت