بانک ملی پیش فروش مرغ را آغاز کرد!!!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

پیش فروش مرغ در سر رسیدهای ۴ یا ۶ ماهه امکان پذیر می باشد و پس از طی دوره ۴ یا ۶ ماهه مندرج در قرار‌داد، مرغ تنها از طریق همان شعبه ای که پیش فروش توسط آن صورت پذیرفته به فرد متقاضی تحویل می گردد.

افکارنیوز: بانک مرکزی اعلام کرد به منظور کنترل بازار، طرح پیش فروش ۴ و ۶ ماهه مرغ از فردا در تمامی شعب بانک ملی در سراسر کشور آغاز می شود.

روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، پیش فروش مرغ از تاریخ ۱۳۹۱/۴/۲۵ از طریق شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اجرا خواهد شد. طرح پیش فروش مرغ به صورت نامحدود بوده و‌ بر اساس دستورالعمل، قیمت هر کیلو مرغ به صورت هفتگی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به بانک ملی اعلام می گردد.

ضمناً، پیش فروش مرغ در سر رسیدهای ۴ یا ۶ ماهه امکان پذیر می باشد و پس از طی دوره ۴ یا ۶ ماهه مندرج در قرار‌داد، مرغ تنها از طریق همان شعبه ای که پیش فروش توسط آن صورت پذیرفته به فرد متقاضی تحویل می گردد.

شایان ذکر است، قیمت پیش فروش هر کیلو مرغ برای هفته جاری برای تحویل چهار ماهه، معادل مبلغ چهل و هفت هزار (۴۷۰۰۰) ریال و برای تحویل ۶ ماهه معادل مبلغ چهل و سه هزار و پانصد(۴۳۵۰۰) ریال تعیین شده است. قیمت های مذکور بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و این مالیات در هنگام تحویل مرغ از متقاضی دریافت خواهد شد.

مطالب مرتبط:

  1. آگهی استخدام بانک صادرات ایران
  2. آغاز پیش‌فروش مگان ۲۰۰۰ فول آپشن توسط پارس خودرو
  3. عرضه‌ رانا آغاز شد
  4. آغاز فروش آیفون ۵
  5. از سوی بانک مرکزی: یک موسسه مالی دیگر غیرمجاز اعلام شد
  6. پاسخ رسمی بانک مرکزی به هکر فراری
  7. هجوم مردم به عابر بانک ها برای تغییر رمز …تیر ۲۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,181 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت