باکیفیت ترین خودروهای داخلی کدامند؟

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران آمار كيفي خودروهاي سواري توليدي در شهريورماه را منتشر كرد.

به گزارش ايسنا، طبق اين آمار، نيسان تيانا با ۳٫۲ نمره منفي همچنان رتبه اول رده‌بندي كيفي خودروهاي سواري داخلي را در اختيار دارد. رتبه دوم نيز در اختيار نيسان ماكسيما با ۱۴٫۲ نمره منفي است. نيومزدا ۳ نيز با ۱۵ نمره منفي رتبه سوم رده‌بندي كيفي را در اختيار دارد.

اما سوزوكي گراندويتارا با ۱۸٫۸ نمره منفي در جايگاه چهارم رده‌بندي كيفي خودروهاي سواري داخلي قرار دارد. رتبه پنجم نيز در اختيار مگان با ۲۱ نمره منفي است. تندر ۹۰ پارس خودرو و تندر ۹۰ ايران خودرو هم مشتركا با ۲۲٫۱ نمره منفي در رتبه ششم رده‌بندي قرار دارند.

رتبه هفتم رده‌بندي كيفي خودروهاي سواري توليدي در شهريورماه نيز در اختيار هيوندايي آوانته با ۲۳٫۱ نمره منفي است. ام.وي.ام ۵۳۰ نيز با ۶۰ نمره منفي در رتبه هشتم قرار دارد. ليفان ۶۲۰ نيز با ۶۰٫۸ نمره منفي رتبه نهم رده‌بندي كيفي را به خود اختصاص داده است.

اما رتبه دهم رده‌بندي نيز با ۶۲٫۹ نمره منفي در اختيار پژو پارس خراسان است. پژو ۴۰۵ خراسان نيز با ۶۴٫۴ نمره منفي در رتبه يازدهم رده‌بندي كيفي خودروهاي سواري داخلي قرار دارد. رتبه دوازدهم نيز با ۶۵٫۴ نمره منفي در اختيار سمند است.

پژو ۴۰۵ نيز با ۶۶٫۸ نمره منفي در رتبه سيزدهم و تيبا با ۷۳٫۸ نمره منفي در چهاردهم رده‌بندي قرار دارد. رتبه پانزدهم رده‌بندي كيفي نيز با ۷۵ نمره منفي در اختيار ام.وي.ام x33 (تيگو) و رتبه شانزدهم با ۹۵ نمره منفي در اختيار ام.وي.ام ۱۱۰ است.

سايپا ۱۳۱، ۱۳۲ و ۱۳۱ پارس خودرو نيز به ترتيب با ۹۸٫۵، ۱۰۴٫۴ و ۱۰۴٫۷ نمره منفي رتبه‌هاي هفدهم تا نوزدهم رده‌بندي را در اختيار دارند.

مطالب مرتبط:

  1. گران‌ترین و لوکس ترین ماشین وارداتی ایران
  2. برترین خودروهای سال ۲۰۱۲ + عکس
  3. قیمت برخی از خودروهای داخلی(۱۸ شهریور)
  4. نگاهی به قیمت برخی خودروهای داخلی
  5. گران ترین خودروهای دنیا / تصاویر
  6. جدول جدیدترین قیمت خودروهای داخلی
  7. بی‌ادب‌ترین و مؤدب‌ترین مردم جهان کدامند؟مهر ۲۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,171 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت