بدلی برای کیت میدلتون پیدا شد!


پیشخدمت كارش را رها كرد تا شبیه كیت میدلتون شود

هیدی ایجن ۳۲ ساله Heidi Agen آنقدر شبیه كیت میدلتون می باشد كه با وجود داشتن دو فرزند تصمیم گرفت شغل پیشخدمتی خود در رستوران فرانكی و بنیس Frankie and Bennies – رستورانهای زنجیره ای دهه ۱۹۵۰ – را رها كند تا شبیه یك فرد سلطنتی به طور تمام وقت كار كند .

نگاهی به عكسهای این دو در كنار هم بیاندازید .

 

 

 

 

چشمان روشن و موهای فر خرمایی رنگ هیدی ایجن ( عكس سمت چپ ) ۳۲ ساله مادر ۲ فرزند اهل كوربی ، آمپتون شایر شمالی Corby , North Amptonshire درست شبیه دوشس كمبریج كیت میدلتون ( عكس سمت راست )می باشد اگر چه چشمان ایجن آبی آسمانی است نه میشی و عسلی

ایجن ( عكس سمت چپ ) شغل پیشخدمتی اش را به خاطر زندگی به عنوان یك فرد سلطنتی قلابی رها كرد و در مصاحبه با روزنامه دیلی میل Daily Mail گفت به دلیل اینكه مردم می آمدند و مرا با انگشت نشان می دادند و می گفتند ” او همان کیت میدلتون است ” . افراد دیگری هم بوده اند كه پیش می آمدند و سعی داشتند قانع شوند كه آیا من كیت هستم یا نه ؟

البته این موضوع تنها به مشتریان ختم نمی شود . دختر سه ساله ام ابگیل Abigail فكر می كند كه او شبیه ملكه آینده است . وقتی دخترم عكس دوشس را در مجله دید اشاره ای به عكس كرد و گفت ” مامی شما این جا یید ”

 

پسر ۱۰ ساله ایجن به نام بلیك Blake درباره شغل جدید مادرش نظری نداده است . ایجن از طریق آژانس سوزان اسكات كه در لندن مستقر می باشد و به ثبت نام افراد شبیه به هم می پردازد و با بیش از ۸۰۰۰ بازیگر زن و مرد شامل ۲۱ بانویی كه خیلی شبیه كیت میدلتون بودند و ۲ بانویی كه شبیه پرنسس دیانا هستند قرارداد بسته است .

 

 

منبع : سيمرغ

مطالب مرتبط:

  1. همزاد امین حیایی هم پیدا شد + عکس
  2. ریموت کنترل ساخت دست بانوان برای کنترل آقایان / عکس
  3. اقدام عجیب این خانم برای ترشیده نشدن! + عکس
  4. بهروش و دو فرزندش قربانی دریای خزر/ اجساد پیدا نشد
  5. بالاخره واقعیشونم پیدا شد! / عکس
  6. دختربچه ای که به داروهای مخدر اعتیاد پیدا کرده+عکس
  7. زن ۶۶ ساله خوش تیپ ترین زن سال + عکسمهر ۱۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,875 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت