بدلی برای کیت میدلتون پیدا شد!


پیشخدمت کارش را رها کرد تا شبیه کیت میدلتون شود

هیدی ایجن ۳۲ ساله Heidi Agen آنقدر شبیه کیت میدلتون می باشد که با وجود داشتن دو فرزند تصمیم گرفت شغل پیشخدمتی خود در رستوران فرانکی و بنیس Frankie and Bennies – رستورانهای زنجیره ای دهه ۱۹۵۰ – را رها کند تا شبیه یک فرد سلطنتی به طور تمام وقت کار کند .

نگاهی به عکسهای این دو در کنار هم بیاندازید .

 

 

 

 

چشمان روشن و موهای فر خرمایی رنگ هیدی ایجن ( عکس سمت چپ ) ۳۲ ساله مادر ۲ فرزند اهل کوربی ، آمپتون شایر شمالی Corby , North Amptonshire درست شبیه دوشس کمبریج کیت میدلتون ( عکس سمت راست )می باشد اگر چه چشمان ایجن آبی آسمانی است نه میشی و عسلی

ایجن ( عکس سمت چپ ) شغل پیشخدمتی اش را به خاطر زندگی به عنوان یک فرد سلطنتی قلابی رها کرد و در مصاحبه با روزنامه دیلی میل Daily Mail گفت به دلیل اینکه مردم می آمدند و مرا با انگشت نشان می دادند و می گفتند ” او همان کیت میدلتون است ” . افراد دیگری هم بوده اند که پیش می آمدند و سعی داشتند قانع شوند که آیا من کیت هستم یا نه ؟

البته این موضوع تنها به مشتریان ختم نمی شود . دختر سه ساله ام ابگیل Abigail فکر می کند که او شبیه ملکه آینده است . وقتی دخترم عکس دوشس را در مجله دید اشاره ای به عکس کرد و گفت ” مامی شما این جا یید ”

 

پسر ۱۰ ساله ایجن به نام بلیک Blake درباره شغل جدید مادرش نظری نداده است . ایجن از طریق آژانس سوزان اسکات که در لندن مستقر می باشد و به ثبت نام افراد شبیه به هم می پردازد و با بیش از ۸۰۰۰ بازیگر زن و مرد شامل ۲۱ بانویی که خیلی شبیه کیت میدلتون بودند و ۲ بانویی که شبیه پرنسس دیانا هستند قرارداد بسته است .

 

 

منبع : سیمرغ

مطالب مرتبط:

  1. همزاد امین حیایی هم پیدا شد + عکس
  2. ریموت کنترل ساخت دست بانوان برای کنترل آقایان / عکس
  3. اقدام عجیب این خانم برای ترشیده نشدن! + عکس
  4. بهروش و دو فرزندش قربانی دریای خزر/ اجساد پیدا نشد
  5. بالاخره واقعیشونم پیدا شد! / عکس
  6. دختربچه ای که به داروهای مخدر اعتیاد پیدا کرده+عکس
  7. زن ۶۶ ساله خوش تیپ ترین زن سال + عکسمهر ۱۹م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,769 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت