برخورد با بدحجابی در نمایشگاه بین‌المللی تهران / عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

طرح تشديد برخورد با بدحجابي و مانكن‌ها در اماکن فرهنگی عصر سه‌شنبه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در حاشیه برگزاری یک کنسرت اجرا شد.

ماموران پليس پايتخت از عصر سه‌شنبه در ادامه اجراي طرح امنيت محله محور و امنيت اجتماعي فاز جدید طرح تشديد برخورد با بدحجابي و مانكن‌ها در اماکن فرهنگی را که پیشتر در برج میلاد و ایوان شمس برگزار شده بود را به مرحله اجرا گذاشتند.

در اين طرح ماموران پلیس امنیت اخلاقی با حضوری گسترده در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران که در آن کنسرت یکی از خوانندگان قرار بود برگزار شود، ضمن برخورد با افراد بدحجاب از ورود آنها به محل کنسرت جلوگیری کردند.

از سوی دیگر برابر اعلام پلیس پایتخت اجرای این طرح در روزهای آتی در سایر اماکن هنری تهران نیز اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در آستانه فصل تابستان اعلام کرده بود که پلیس پایتخت طرح‌های مختلفی را در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی به مرحله اجرا می‌گذارد و با هنجارشکنان، مانکن ها و افراد بدحجاب و بدپوشش در این خصوص برخورد می‌کند.

به گفته وی اجرای این طرح‌ها برابر بررسی‌های صورت گرفته از قبل برنامه‌ریزی شده است و پلیس در مقاطع مختلف با سنجش وضعیت موجود نسبت به اجرای آنها در تهران اقدام می‌کند. سردار اسماعیل احمدي‌مقدم، فرمانده ناجا نیز در این خصوص گفت: آنچه كه به نيروي انتظامي بر مي‌گردد اين است كه ديده مي‌شود در جشنواره‌ها و مراسم‌هاي رسمي ضوابط رعايت نمي‌شود و اين عدم رعايت ضوابط امري عادي شده است.

وی با بيان اينكه نيروي انتظامي موظف به اجراي قانون است تاکید کرد: اينكه نمايشگاه‌ها و جاهاي ديگر به اين دليل كه نيروي انتظامي تذكر نداده و مسئولان اين نمايشگاه‌ها نيز به عدم‌رعايت ضوابط تذكر ندادند اين رسميت پيدا كرده است اما نبايد ناهنجاري‌ها را عادي‌سازي كنيم.

سردار بهمن کارگر، معاون اجتماعي نيروي انتظامي نیز چندی قبل با بيان اينكه پليس نمي‌خواهد در عرصه هنر وارد شود، هشدار داده بود که اما اگر جشنواره و جشن‌هايي خلاف ارزش‌هاي اسلامي برگزار شود، پليس همچون جشنواره غذا آن را مي‌بندد.

به گزارش ايسنا، چندي پيش نیز برخي از غرفه‌هاي نمايشگاه مواد غذايي به دليل بدحجابي غرفه‌داران آن تعطیل و فروشندگان آن دستگیر شدند.

پليس پايتخت از چند هفته گذشته تا کنون طرح‌های تشدید برخورد با بدحجابی و بدپوششی در میادین، مراکز خرید و پارکها، اماکن تفریحی و كوهستان‌ها، نمایشگاه‌ها، کنسرت‌ها، رانندگان و سرنشینان بدحجاب در بزرگراه‌ها و معابر درونشهری، سگ گردانی و ایجاد آلودگی صوتی را به مرحله اجرا گذاشته است که اجرای آن‌ها همچنان ادامه دارد.

بر اساس اعلام پليس پايتخت طي روزهاي آتي نیز مراحل ديگري از طرح تشديد برخورد با بدحجابي در تهران به مرحله اجرا گذاشته مي‌شود.

سردار احمدرضا رادان، جانشين فرمانده نيروي انتظامي نيز پيشتر با بيان اينكه پليس با موضوع بدپوششي برخورد مي‌كند، با برشمردن مصاديق بدحجابي گفته بود كه لباس تنگ و چسبان، روسري كه از دو سوي آن موي سر مشخص باشد، مانتوي بالاي زانو و شلوار تنگ از مصاديق بدپوششي است.

به گزارش ايسنا، سردار احمد روزبهاني، رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا نيز چندی قبل با بيان اينكه شرع ميزان حجاب را مشخص كرده است، گفته بود ما به كساني كه آرايش مو و صورتشان خلاف عرف و شرع جامعه است اما افرادي كه مانكن‌گونه هستند و به مكتب، ارزش‌ها و انقلاب به نوعي دانسته يا نادانسته دهن‌كجي مي‌كنند برخورد مي‌كنيم و ضمن انتقال آنان به مقر پليس با خانواده آنان تماس گرفته و از آنان مي‌خواهيم كه لباس مناسبي براي آنان بياورند.

وي با بيان اينكه پليس از اين افراد تعهد مي‌گيرد تاكيد كرده بود كه اگر اين افراد مجددا اقدام به تكرار رفتارهاي ناهنجار خود كنند براي برخورد قضايي به مقام قضايي معرفي مي‌شوند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. ادعای برخورد اتفاقی سر مجری تلویزیون به میز تکذیب شد
  2. تصاویر برخورد با بدحجابی در مکان هاى تفریحى تهـــران
  3. دستگیری بازیگر زن ایرانی به علت بدحجابی! (+عکس دستگیری)
  4. عکسی از اوج بدحجابی یک دختر جوان در تهران
  5. ۶ تن در آتش برخورد پراید و پژو سوختند
  6. جدیدترین تصاویر برخورد با بی حجابان در پایتخت
  7. ازدحام در نمایشگاه کتاب برای خرید سنگ‌ زینتی!تیر ۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 6,538 views | دسته: موضوعات، گالری عکس
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت