بنر زشت و ضد ایرانی در تبریز +عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

تراکتورسازی تبریز تیمی محبوب است. نه فقط در آذربایجان که تمام ایران این تیم خوب و هواداران پرشورش را دوست دارند و خوشحالند که در اولین گام آسیایی برابر نماینده امارات به برتری رسید.

 

 

هواداران تبریزی با عشق و علاقه ای مثال زدنی ۹۰ دقیقه تیم خود را تشویق می کنند اما هر ازگاهی نیز اتفاق هایی رخ می دهد که تاسف برانگیز است.

عده سودجو و جدایی طلب مدت هاست که از این عشق سواستفاده کرده و با سر دادن شعارهای سیاسی و یا برافراشتن پرچم دیگر کشورها، هواداران تراکتورسازی را تحریک می کنند.

 

این بار نیز در بازی تراکتورسازی برابر امارات اتفاقی نامبارک رخ داد و بنری بزرگ در ورزشگاه رویت شد که خواندن نوشته روی آن دل هر ایرانی را به درد می آورد. به ویژه آنکه حریف نماینده ایران، تیمی از امارات بود،‌ کشوری که ادعای مالکیت جزایر سه گانه ایرانی را دارد و بی شک تماشای جمله “آذربایجان ایران نیست” از سوی اماراتی ها هرگز به سود ایران و ایرانی نیست.

 

معلوم نیست مسئولان تراکتورسازی و ورزشگاه چطور اجازه داده اند این بنر بزرگ وارد ورزشگاه شود و بدتر آنکه چطور تصویر آن در رسانه ملی پخش شد اما امید می رود در بازی های آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا،‌ از تکرار چنین اتفاقات ناگواری جلوگیری شود.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. شستشوی هواپیمای ایرانی با آفتابه! + عکس
  2. تیم های ایرانی حریف های خود را در لیگ قهرمانان آسیا شناختند
  3. دانلود گل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز
  4. دختر ایرانی در ورزشگاه آزادی + عکس
  5. اتحادیه عرب درباره جزایر سه گانه بیانیه ضد ایرانی داد
  6. تایید رسمی تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط!
  7. پاسخ منفی دختر با غیرت ایرانی به اماراتی‌هااسفند ۱۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 5,078 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
هما :

ضمن عرض سلام احترام به هم وطنان اذري زبان ودوست داشتني ام. از اينگونه افراد وطن فروش بعظا در ايران هستنند .براشو ن متاسفم وفكرميكنم اصلا حيف نام ايراني كه روي اينگونه افراد گذاشته بشه.


افزودن نظر:خوراک سایت