بهبود سرعت اینترنت از طریق گوگل!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

گوگل با وجود ابزارهایی که استفاده از آنها به پهنای باند زیادی نیاز دارد امکاناتی را فراهم کرده که حدالامکان از کاهش سرعت جلوگیری شود.

مهرداد فسدقچی، کارشناس نرم افزار در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: ابزارهای گوگل به دلیل اینکه از پهنای باند زیادی استفاده می کنند باعث افت سرعت اینترنت می شوند.وی با اشاره به اینکه کاربران با غیر فعال کردن امکانات اضافی گوگل می توانند از سرعت بیشتری برخوردار شوند، افزود: غیر فعال کردن پیشنهادات گوگل در صفحه جستجوی خود یکی از این امکانات است که کاربران با رفتن به قسمت search preferences و با فعال کردن never show Instant vesultsمی توانند از آن جلوگیری کنند تا دیگر نمایش داده نشود.

وی اشاره کرد: فایل های فلش در وب سایت ها که به طور خودکار پس از بازشدن صفحه شروع به نمایش می کنند، از دیگر علل کند شدن سرعت اینترنت است که در گوگل کروم می توان با رفتن به لینک: chorme://chorme/settings/cantent و با کلیک بر روی click to play این امکان را فراهم می کنید که این فایل ها همانند با دستور کلیک خودتان نمایش داده شود.

وی تصریح کرد: کاربرانی که از Gmail استفاده می کنند نیز هنگام باز کردن اکانت خود زمان زیادی را به انتظار سپری می کنند که معمولاً خود سایت شما را به استفاده از حالت بیسیک دعوت می کند و توصیه می گردد حتماً‌ از این پیشنهاد استفاده کنید.

این کارشناس نرم افزار یادآور شد: این نسخه تمام امکانات Gmail را ندارد ولی کارهای اصلی خود را می توانید در آن انجام دهید.

مطالب مرتبط:

  1. چند ترفند جالب گوگل تاک برای حرفه ای ها
  2. تشخیص اصل بودن گوشی از طریق اینترنت
  3. انتقال دوستان از فیسبوک به گوگل‌پلاس
  4. افزایش سرعت فایرفاکس تا ۳ برابر
  5. آموزش معرفی سایت به گوگل
  6. ۷ ترفند گوگل پلاس که شاید ندانید !
  7. «خودرو بدون راننده گوگل» اولین ماشینی که گواهینامه رانندگی می‌گیرد!مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,501 views | دسته: ترفندستان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت