بهترین دیدار های جالب در کتاب گینس + تصاویر

ملاقات بین دو فرد در حالت عادی یک امر معمولی است و جذابیت خاصی ندارد اما وقتی که طرفین ملاقات هردو رکوددار گینسی باشند قضیه فرق میکند و صحنه های جالبی را خلق میکنند …

ملاقات کوتاه ترین و بلندترین مرد دنیا

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

 

پنگ پینگ کوتاه ترین مرد دنیا در سال ۲۰۱۱ و در سن ۲۱ سالگی درگذشت اما قبل از اینکه جانش را از دست بدهد در یک ملاقات بسیار منحصر به فرد با سلطان کوسن بلندترین مرد دنیا که قدی نزدیک به دو متر و ۴۶ سانتی متر دارد ملاقات کرد. این ملاقات در در کشور ترکیه رقم خورد و این دو توانستند یکدیگر را ملاقات کنند.

ملاقات بلندترین و کوتاه ترین اسب

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

یکی دیگر از نادرترین اتفاقاتی که تا قبل از این رخ نداده بود ملاقات کوتاه ترین و بلندترین اسب دنیا است که در آن “ردر” با بیش از دو متر قد به ملاقات اسبی رفت که حتی به اندازه ساق پاهایش نیز نبود. این دو، سال گذشته و در طی یک مراسم خاص در کنار یکدیگر قرار گرفتند. کوچکترین اسب دنیا “تامبلینا” نام دارد و تنها ۵۰ سانتی متر قد دارد.

ملاقات کوتاه ترین زن و مرد دنیا

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

“چندرا بهادر” و “جویتی آمج”  کوتاه ترین زن و مرد هندی هستند و که اول امسال به کمک کتاب رکوردهای گینس با یکدیگر ملاقات کردند.  این دو با اینکه در هند زندگی می کنند اما صدها کیلومتر از یکدیگر فاصله داشتند و شاید هیچگاه یکدیگر را نمی دیدند. چندرا که این روزها کوتاه ترین مرد دنیا است ۷۲ سال سن دارد و تنها ۷۰ سانتی متر قد و همچنین آمج تنها ۸۰ سانتی متر قد دارد.

ملاقات نادرترین مارمولک های دنیا

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

آلبینو و ملانیستیک دو گونه مارمولک بسیار نادر از شرق و غرب دنیا هستند که تعداد بسیار کمی از آن ها دردنیا وجود دارند. در سال ۲۰۱۰ یک عکاس به نام شانون پلامر این دونوع مارمولک را با مشکلات فراوان که ناشی از کمیاب بودن و در خطر بودن این دونوع مارمولک بود در کنار یکدیگر قرار داد و عکس های بیادماندنی از آن ها گرفت.

ملاقات بلندترین و کوتاه ترین سگ دنیا

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

در سال ۲۰۰۷ و طی یکی از مسابقاتی که مربوط به سگ ها بود کوتاه ترین و بلندترین سگ دنیا  یکدیگر را ملاقات کردند. بلندترین سگ دنیا نزدیک به ۱۰۷ سانتی متر قرار دارد در حالی که قد کوتاه ترین سگ دنیای تنها ۱۰ سانتی متر است.

مطالب مرتبط:

  1. شگفت انگیزترین انسانهای دنیا + عکس
  2. تصاویر جالب از خانه درختی ۵ ستاره
  3. عکس هایی جالب از زشت ترین افراد مشهور جهان
  4. ترسناک‌ ترین دهانی که تابحال دیده اید! +‌ تصاویر
  5. گاف تصویری در کتاب ششم ابتدایی
  6. ۲۵ تصویر فوق العاده و جالب از بهترین مکان های استراحت گربه ها
  7. عروسی که در گینس ثبت شد!+ عکسآذر ۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,785 views | دسته: سرگرمی، عجایب جهان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت