بیماری «رضا داودنژاد» ربطی به رژیم لاغری او ندارد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.fun.4downloads.ir

پزشک رژیم درمانی «رضا داودنژاد» گفت: بیماری ایشان ربطی به گرفتن رژیم‌های لاغری ندارد.
محمد طالب‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: مشکل الان آقای داودنژاد هیچ ربطی به رژیم‌های لاغری ایشان ندارد. از لحاظ اخلاق پزشکی و حرفه‌ای هم من نمی‌توانم موارد خصوصی بیماران خود را به دیگران اعلام کنم.

وی ادامه داد: ایشان حدود ۸ سال پیش عملی روی دستگاه گوارش خود داشتند که خوردن را محدود می‌کرد. به تدریج هم لاغر شدند اما اخیرا و حدود دو ماه پیش به دلیل دیگری و مشکلی که برایشان پیش آمد دچار نارسایی حاد کبد شدند.
طالب‌پور تصریح کرد: این نارسایی دو حالت دارد، یا ممکن است خوب بشوند و همه چیز به حالت عادی برگردد و یا ممکن است این اتفاق نیافتد که کار را به پیوند کبد می‌رساند. جریان لاغری ایشان در ۸ سال اخیر ادامه داشته و طی سال‌های اخیر بیشتر مشهود شده است.

وی درباره وضعیت بیماری داودنژاد نیز توضیح داد: حدود ۱۰ درصد امکان عدم بازگشت بیمار وجود دارد، ولی آنزیم‌های امروز ایشان نشان داده که حالشان بهتر شده است و اگر روند درمانی همین‌طور پیش برود نیازی به پیوند کبد نخواهند داشت.
وی در پایان گفت: پروسه بیماری داودنژاد هیچ ربطی به عمل ایشان و لاغری که انجام گرفته ندارد.

مطالب مرتبط:

  1. دختری که بدنش هیچ استخوانی ندارد +عکس
  2. رژیم غذایی مناسب و برطرف شدن ریزش مو
  3. دختر مظلومی که بخاطر بیماری ترسناکش، پدر و مادرش نیز ترکش کرده اند!! + عکس
  4. وضعیت رضا داودنژاد پس از پیوند کبد
  5. خانواده رضا داود نژاد / عکس
  6. پزشکان "ایرج قادری" را جواب کردند
  7. بیماری عجیب این کودک که دستها وپاهایش شبیه تمساح شده+تصاویراردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,729 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت