تبلیغ فوق‌العاده جالب پژو برای کیسه هوا!

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

تبلیغات چاپی این روزها تقریبا در حال کمرنگ شدن است و شرکت‌ها معمولا رسانه‌های آنلاین را روشی پردوام‌تر برای تبلیغ می‌دانند (البته در جهان برخلاف ایران!) اما گویا با این روشی که یک شرکت تبلیغاتی برای تبلیغ کیسه هوا در محصولات شرکت پزو برگزیده می‌توان گفت همچان نشریات چاپی امکانات بهتر و یا شاید جذاب‌تری برای جلب توجه بازدیدکنندگان به یک تبلیغ دارند.

این شرکت تبلیغاتی در تبلیغ جدید شرکت پژو در خصوص کیسه هوا، یک کیسه هوای واقعی را در صفحات میانی یک مجله جای داده است یعنی جایی دقیقا در صفحه پشتی تصویر یک خودرو پژو که بر روی ان نوشته شده که برای درک بهتر عملکرد کیسه هوا بر روی خودرو با مشت بزنید!.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بله! پس از انکه با مشت نقطه تعیین شده ضربه بزنید دقیقا در صفحه پشتی کیسه هوای کوچکی از تصویر داخلی خودرو و دقیقا از داخل فرمان بیرون می‌زند و متن کناری نیز وجود ۶ کیسه هوا در این ماشین را یادآور می‌شود. در ادامه می‌توانید فیلم این تبلیغ و نحوه عملکرد آن را ببینید و البته امیدواریم فکری برای حمع کردن کیسه هوای باقیمانده بر روی کاغذ کرده باشند چون به هر حال باید بتوان آن را به راحتی آرشیو کرد! راستی در آنجا هم کیسه هوای خودرو آپشن محسوب می‌شود!؟

 

مطالب مرتبط:

  1. پژو از بازار ایران خداحافظی کرد
  2. تبلیغ جالب مرسدس بنز برای نقطه کور!
  3. دختری که در تبلیغ سونی شما را اغوا می کند! / عکس
  4. چرا بدون کیسه صفرا می توان زندگی کرد؟
  5. تصاویر فوق العاده جالب و دیدنی از حیوانات
  6. ۲۵ تصویر فوق العاده و جالب از بهترین مکان های استراحت گربه ها
  7. برگه امتحانی فوق‌العاده جالب (حتما بخوانید )آبان ۳۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,539 views | دسته: مجله ماشین، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت