ترفند زنگ خوردن گوشی قبل از تماس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

در عالم موبایل بازهای حرفه ای، دو اصطلاح تک زنگ زدن و تک زنگ گرفتن وجود دارد. تک زنگ زدن رونق زیادی دارد اما تک زنگ گرفتن یک هنر هست که هر کسی از داشتن آن عاجز است! به زبان ساده تر ، شما نیز احتمالأ تاکنون با مزاحم هایی برخورد داشته اید که گاه و بی گاه با زدن تک زنگ آسایش را از شما سلب می کنند.

اگر می خواهید زودتر از آنکه گوشی شما زنگ بخورد و شماره فرد روی گوشی تان ظاهر شود به تماس وی پی ببرید. با ترفندی ساده میتوانید ۱ الی ۲ ثانیه قبل از زنگ خوردن گوشی تان متوجه شوید که هم اکنون گوشی تان زنگ می خورد و یا SMS دریافت خواهید کرد!

برای انجام این ترفند شما نیازمند گوشی با سیستم عامل سیمبین هستید و می توانید با استفاده از منوی استفاده کنید
Settings > Connection > GPRS

سپس مطمئن شوید گزینه GPRS Connection بر روی When Available تنظیم شده باشد. در این صورت شما در زیر قسمت نمایشگر میزان آنتن ، لوگوی کوچکی به شکل حرف G خواهید داشت (در بعضی گوشی ها حرف E و یک مثلث برعکس). با فعال بودن این گزینه ، شما از اینترنت استفاده نخواهید کرد ، تنها سرویس GPRS شما فعال است و طبعأ هزینه ای هم نخواهد داشت.

با اجرای این کار چند ثانیه قبل از زنگ خوردن گوشی و همچنین دریافت SMS ، روی علامت G یک خط کشیده می شود. (در اصل در فاصله بین فشردن دکمه سبز توسط فرستنده و زنگ خوردن در گوشی گیرنده).

راه دیگری برای مطلع شدن از زنگ خوردن گوشی و یا آمدن SMS قبل از وقوع آن این است که اگر وقت زیادی را پای رایانه خود می گذرانید کافی است گوشی خود را نزدیک اسپیکر رایانه قرار دهید ، همیشه چندی ثانیه قبل از زنگ خوردن آن متوجه وقوع آن خواهید شد .این ترفند ساده بر روی تمامی گوشیهای موبایل عمل خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

  1. ترفند پی بردن به آنلاک بودن آی‌فون از طریق شماره‌ی IMEI
  2. ترفند خلاص شدن از تماس‌های مزاحمی و یا اس ام اس های تبلیغاتی
  3. بررسی گوشی نوکیا مدل HTC Butterfly – مشخصات گوشی طراحی, مزایا,معایب
  4. کدهای مخفی گوشی های نوکیا
  5. بررسی گوشی نوکیا مدل Nokia Lumia 505 – مشخصات گوشی طراحی, مزایا,معایب
  6. ترفند روش رد تماس با متن دلخواه
  7. تشخیص اصل بودن گوشی از طریق اینترنتدی ۱۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,713 views | دسته: ترفند موبایل، ترفندستان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت