ترفند لغو دریافت پیامک تبلیغاتی

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

انبوه پیامک‌های تبلیغاتی این روزها به یکی از مشکلات اصلی مشترکان تلفن همراه تبدیل شده تا جاییکه عده‌ای عطای آن را به لقایش بخشیده و با اقدامی سلبی، عدم تمایل خود را به اپراتور ارائه دهنده خدماتی خود ارائه می‌دهند.

به گزارش فان فوردانلودز به نقل از تسنیم، متأسفانه عدم تعریف شفاف تبلیغات و پیامک تبلیغاتی موجب این شده که بسیاری از پیامک‌های روزانه و مورد نظر مشترکان نیز حذف شود و به تبع نارضایتی‌هایی را از طرفی دیگر به بار آورد که چاره‌ای جز فعال‌سازی مجدد و صبر در برابر پیامک‌های ناخواسته نیست.

حذف پیامک‌های خبری و اطلاع‌رسانی، بانکی و … به دنبال عدم درخواست برای پیامک‌های تبلیغاتی موجب شده که مشترکان بسیاری از کرده خود ناراضی باشند و به دنبال راه چاره‌ای بگردند تا پیامک‌های تبلیغاتی برای آنان فعال شود؛ البته مسئولان نظارتی بر عملکرد اپراتورهای ارائه دهنده خدمات تلفن همراه عنوان کرده‌اند که تنها ۱۰ درصد از کاربران، تمایلی برای دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند و مابقی تبلیغات را دریافت می‌کنند اما به دلیل همان عدم شفافیت در تعریف پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی موجب شده که عده بسیاری خواهان لغو شوند که شاید میزان از ۱۰ درصد هم کمتر شود.
به هر تقدیر کاربرانی که سیم‌کارت همراه اول را دارند و از دست پیامک‌های تبلیغاتی عاصی شده‌اند می‌توانند با خط همراه اول خود، عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ و مشترکان ایرانسل نیز عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنند.

در مقابل کسانی که پیش از این اقدام عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی را انجام داده‌اند اما الآن از این کار خود پشیمان هستند، می‌توانند ارقام ۲ و ۱ را به ترتیب به شماره‌های ۸۹۹۹ (همراه اول) و ۵۰۰۵ (ایرانسل) ارسال کنند.

بعد از انتخاب هر یک از مراحل فوق، پیامکی با مضمون “پیامک تبلیغاتی برای شما تا ۲۴ ساعت آینده غیرفعال/فعال می‌شود” برای مشترکان ارسال می‌شود که البته خیلی نباید به آن اکتفا کرد چرا که مشترکانی بوده‌اند که ۲۴ ساعت، تا یک هفته یا بعضا بیشتر چشم انتظاری کشیده‌اند.
جالب اینجاست که در موردی خاص، پیامک تبلیغاتی با تأیید اپراتور حذف شد اما همچنان مشترک پیامک تبلیغاتی دریافت می‌کند.

مطالب مرتبط:

  1. ترفند پی بردن به آنلاک بودن آی‌فون از طریق شماره‌ی IMEI
  2. ترفند زنگ خوردن گوشی قبل از تماس
  3. ترفند خلاص شدن از تماس‌های مزاحمی و یا اس ام اس های تبلیغاتی
  4. نحوه مشاهده صورت‌حساب تلفن با پیامک و اینترنت
  5. روش قطع پیامک‌های تبلیغاتی
  6. چگونه از تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟
  7. مراجعه گسترده مردم در اعتراض به پیامک حذف یارانهبهمن ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,918 views | دسته: ترفند موبایل، ترفندستان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت