تصاویر ترس آور از روح یک کودک+عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 

زوج انگلیسی از دوربین مدار بسته محوطه خانه شان شیء عجیبی دیده اند که روی ماشین آنها پریده و با ایجاد رعب و وحشت زندگی آنها را مختل کرده و می گویند آن روح یک طفل است.
به نقل از جام نیوز، زوج انگلیسی دوربین مدار بسته ای را در بیرون از خانه خود نصب کرده بودند که شب هنگام تصویری را بر روی آن مشاهده می کنند که بسرعت ظاهر شده و نشان از یک واقعه ماوراء الطبیعه و وحشتناک دارد . این تصویر یک نور خیره کننده که حالت کروی داشته و شبیه به روح بچه ای بوده را نشان می دهد که شنلی با کلاه پوشیده و بطور وحشیانه به روی اتومبیل این زوج می پرد و باعث ایجاد رعب و وحشت در آنها می شود.

این زوج بنام های “لیزا رایلی” ۴۴ ساله و شوهرش “فیل رایلی” ۵۱ ساله، بنا به گفته خود شاهد روح کودکی بودند که از بالای حصار پریده و پرواز کنان وارد پارکینگ شده و باسرعت از ماشین آنان بالارفته است و بعد سریعا درخیابان ناپدید می شود.بنا به گزارش “دیلی میل” در همان لحظه یکی از همسایه ها اظهار داشت که یک چیز نورانی را دیده که از باغچه او فرار کرده و بعد از آن اشیاء و لوازم آرایشیش گم شده است.

در نهایت این زوج معتقدند که به دنبال دلایل منطقی این پدیده می گردند ولی با این حال بررسی های مختلف صورت گرفته از تصاویر گرفته شده با دوربین موید این است که هیچ نوع کلک یا حقه ای در بوجود آوردن آن نقشی نداشته است و همه چیز درست می باشد.آنها در پایان گفتند که اگر آن موجود دارای جرم و وزن باشد بایستی اثری از او مانند تو رفتگی سقف ماشین یا یک نشانه ای از او بایستی وجود داشته باشد ولی کلیه تلاشهای ما برای پیدا کردن این شواهد به در بسته خورده و هیچ نشانه فیزیکی از وی برجای نمانده است که همگی این شواهد دال بر روح بودن آن دارد.

تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد و دو فرزند این خانواده از ترس این روح در شرایط بدی از لحاظ روحی و روانی قرار دارند.

مطالب مرتبط:

  1. لحظه شکار کودک توسط عقاب + عکس
  2. اولین تصاویر از خانواده ۳ نفره مسی
  3. آرایش غلیظ خاله شادونه در برنامه کودک+تصاویر
  4. تصاویر: دختران ۱۹ساله ای که فارغ التحصیل رشته جن گیری هستند
  5. مرگ کودک به خاطر تفریح مادر
  6. بیماری عجیب این کودک که دستها وپاهایش شبیه تمساح شده+تصاویر
  7. به این کودک نان ندهید+عکسمرداد ۲۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,318 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت