تصاویر جالب از خانه درختی ۵ ستاره

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

خانه های درختی معمولا محلی برای بازی و سرگرمی کودکان است و غالبا بر روی درختان تنومند ساخته می شود. این خانه ها همچنین همیشه بسیار ساده هستند و وسیله خاصی در آن ها وجود ندارد.

 

 
خانه های درختی معمولا بسیار ساده  و کم هزینه ساخته می شوند و کمتر پیش می آید چیز خاصی در آن ها قرار داده شود اما برخی نیز هستند که دوست دارند بهترین خانه درختی را داشته باشند.
“کریس والی” طراح انگلیسی است به تازگی یکی از لوکس ترین خانه درختی های دنیا را ساخته است. او برای ساخت این خانه نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار خرج کرده است و بسیاری از امکانات را در آن قرار داده است.

 

خانه او این روزها به عنوان گران ترین خانه درختی در سراسر انگلستان شناخته می شود و البته به گفته خودش راحتی این خانه درختی و مواردی که در آن وجود دارد برابر با یک هتل ۵ ستاره است.
در این خانه درختی از بهترین وسایل که از سراسر دنیا جمع شده است استفاده شده و درمیان وسایل خانه تعداد زیادی وسیله لوکس و گران قیمت نیز دیده می شود.
از وسایلی که در این خانه درختی استفاده شده است می توان به تلویزیون، مبلمان چوب گردو و آشپزخانه ای به ارزش ۱۰ هزار دلار اشاره کرد.

به ۱۰۰ هزار دلار خرج کرده است و بسیاری از امکانات را در آن قرار داده است.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

کل مجموعه این خانه درختی در بالای یک درخت سدر و در ارتفاع ۱۰ متری از زمین قرار گرفته است و به غیر از لوکس بودن در میان بلندترین خانه های درختی نیز قرار دارد.
نکته حالب دیگری که در مورد این خانه وجود دارد دیوار بیرونی آن است که تمام از چوب هایی ساخته شده است که از روی آب جمع آوری کرده. او تنها برای جمع آوری این چوب های معلق نزدیک به ۱ سال زمان صرف کرده است.

به ۱۰۰ هزار دلار خرج کرده است و بسیاری از امکانات را در آن قرار داده است

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. لباس عروسی که میتوان آن را خورد + عکس
  2. ازدواج ۲ ستاره که ازدواج قرن نام گرفت
  3. خواستگاری جالب با لباسی از گل رز !+ عکس
  4. خانه‌ای در وسط اتوبان! + عکس
  5. بهترین دیدار های جالب در کتاب گینس + تصاویر
  6. تصاویر جالب و خنده دار از لحظات ورزشی ( سری سوم )
  7. گران ترین خانه جهان را در تهران ببینید + عکسدی ۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,832 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت