تصاویر: دختران ۱۹ساله ای که فارغ التحصیل رشته جن گیری هستند

اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با دوستان خود می کنند اما گروهی از دختران در امریکا وجود دارند که از مدرسه باب لارسون در رشته جن گیری فارغ التحصیل شده و به کار جن گیری و خارج کردن ارواح شیطانی از بدن افراد می پردازند!!

ساوانا، جس، کریستینا، ملانی و براین دخترانی هستند که بین ۱۶ تا ۱۹ سال سن دارند و پس از اینکه کشیش باب لارسون اعلام کرد که به افراد با ایمانی برای از بین بردن نیروهای شیطانی نیاز دارد، به مدرسه او مراجعه کرده و آموزش های لازم برای جن گیری و مبارزه با شیاطین را آموختند.

این دختران می گویند که این کار بسیار سخت، دشوار و در بعضی مواقع واقعا ترسناک است. آنها برای دفع جن و شیطان از بدن فرد مورد نظر از انجیل، صلیب و آب مقدس استفاده می کنند و برای اینکار از مردم هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند اما بیشتر مردم به آنها مبلغی پرداخت می کنند تا هزینه سفر آنها جبران شود.
براین می گوید که آنها خیلی کم برنامه های تلویزیون را تماشا می کنند چرا که در این برنامه ها شیطان را کاملا حس می کنند. آنها حتی اعتقاد دارند که فیلم هایی مانند هری پاتر و گرگ و میش، باعث تحریک شر و شیطان می شوند!

مطالب مرتبط:

  1. دیدار دختران‌ طلایی آمریکا با اوباما +عکس
  2. انتخاب رشته کنکور ۹۱ آغاز شد
  3. سهم استان‌های کشور از برترین‌های کنکور ۹۱ / صدرنشینی دختران در ۴ گروه
  4. در خانه‌های مجردی دختران چه می گذرد؟؟+عکس
  5. چرا دختران بی‌حجاب دیرتر ازدواج می کنند! + عکس
  6. دختران عجیب آمریکایی با دوسر در یک بدن + عکس
  7. آخرین مهلت انتخاب رشته‌ کارشناسی ارشدشهریور ۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,599 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت