تعرفه‌های سیم‌کارت رایتل اعلام شد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بر اساس مفاد موافقتنامه پروانه و به منظور ایجاد شرایط رقابتی عادلانه، سقف تعرفه خدمات شرکت ارتباطات تامين شمس نوین (رایتل) در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تصويب و بر اساس آن سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتي تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سيم‌کارت‌های دائمی ۵٩٩ ریال تعيين شد.
سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتی تلفن همراه با مشترکين سایر شبکه‌های تلفن همراه و ثابت برای سيم‌کارت دائمی ۶٢۵ ریال تعيين شده و سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه صوتی مشترکين اپراتورهای تلفن ثابت و مشترکين دارای سيم‌کارت دائمی تلفن همراه سایر اپراتورهای تلفن همراه با مشترکين تلفن همراه این شبکه ۶٢۵ ریال تعيين شد.
سقف تعرفه یک دقيقه مکالمه تصویری تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سيم‌کارت دائمی ١۵٩٩ ریال و تعرفه دسترسی به شبکه اینترنت برای سيم کارت دائمی به ازای هر کيلو بایت ۰٫۵ ریال تعيين شد.
برابر مفاد پروانه تعرفه خدمات سيم‌كارت اعتباري تلفن همراه حداكثر مي‌تواند ۵۰ درصد بالاتر از تعرفه خدمات سيم‌كارت دائمي باشد. همچنين سقف تعرفه براي خدمات پيامك و پيامك چند رسانه‌يي بر اساس مصوبه جلسه سال ۸۹ و مصوبه ديگر سال ۸۷ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات بود.
بر اساس اين مصوبه اعلام شد كه سازمان پس از يك سال از ابلاغ مصوبه نسبت به بررسي بازار و ارائه گزارش به كميسيون اقدام خواهد كرد.
پس از آن مدير كل برند و ارتباطات رايتل هم درباره تعرفه‌هاي سيم كارت‌هاي رايتل به خبرنگار ايسنا اظهار كرده بود: تعرفه سيم‌كارت‌هاي رايتل به اين صورت است كه هزينه هر دقيقه مكالمه داخل شبكه ۵۵۵ ريال و هزينه هر دقيقه مكالمه خارج از شبكه ۶۲۵ ريال تعيين شده است.
وي افزوده بود: هزينه خدمات ديتا هر كيلو بايت استفاده در ساعات پيك دو ريال و هزينه در ساعت خارج از پيك يك ريال است.
مدير كل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پيامك فارسي را ۱۰۵ ريال و تعرفه پيامك لاتين را ۱۹۵ ريال بيان كرد.

مطالب مرتبط:

  1. کارت هوشمند جایگزین کارت‌های ملی
  2. فتوای آیت الله مکارم شیرازی علیه رایتل
  3. نحوه مشاهده صورت‌حساب تلفن با پیامک و اینترنت
  4. چگونه از تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟
  5. آغاز توزیع کارت آزمون کنکور سراسری از ۴ تیر
  6. تمدید مهلت تعویض کارت های قدیمی معافیت از خدمت
  7. راهنمای عملی ثبت نام سیم کارت های رایتلبهمن ۲۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,844 views | دسته: موبایل، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت