تعرفه‌های سیم‌کارت رایتل اعلام شد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بر اساس مفاد موافقتنامه پروانه و به منظور ایجاد شرایط رقابتی عادلانه، سقف تعرفه خدمات شرکت ارتباطات تامین شمس نوین (رایتل) در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و بر اساس آن سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه صوتی تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سیم‌کارت‌های دائمی ۵٩٩ ریال تعیین شد.
سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه صوتی تلفن همراه با مشترکین سایر شبکه‌های تلفن همراه و ثابت برای سیم‌کارت دائمی ۶٢۵ ریال تعیین شده و سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه صوتی مشترکین اپراتورهای تلفن ثابت و مشترکین دارای سیم‌کارت دائمی تلفن همراه سایر اپراتورهای تلفن همراه با مشترکین تلفن همراه این شبکه ۶٢۵ ریال تعیین شد.
سقف تعرفه یک دقیقه مکالمه تصویری تلفن همراه به همراه در داخل شبکه برای سیم‌کارت دائمی ١۵٩٩ ریال و تعرفه دسترسی به شبکه اینترنت برای سیم کارت دائمی به ازای هر کیلو بایت ۰٫۵ ریال تعیین شد.
برابر مفاد پروانه تعرفه خدمات سیم‌کارت اعتباری تلفن همراه حداکثر می‌تواند ۵۰ درصد بالاتر از تعرفه خدمات سیم‌کارت دائمی باشد. همچنین سقف تعرفه برای خدمات پیامک و پیامک چند رسانه‌یی بر اساس مصوبه جلسه سال ۸۹ و مصوبه دیگر سال ۸۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بود.
بر اساس این مصوبه اعلام شد که سازمان پس از یک سال از ابلاغ مصوبه نسبت به بررسی بازار و ارائه گزارش به کمیسیون اقدام خواهد کرد.
پس از آن مدیر کل برند و ارتباطات رایتل هم درباره تعرفه‌های سیم کارت‌های رایتل به خبرنگار ایسنا اظهار کرده بود: تعرفه سیم‌کارت‌های رایتل به این صورت است که هزینه هر دقیقه مکالمه داخل شبکه ۵۵۵ ریال و هزینه هر دقیقه مکالمه خارج از شبکه ۶۲۵ ریال تعیین شده است.
وی افزوده بود: هزینه خدمات دیتا هر کیلو بایت استفاده در ساعات پیک دو ریال و هزینه در ساعت خارج از پیک یک ریال است.
مدیر کل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پیامک فارسی را ۱۰۵ ریال و تعرفه پیامک لاتین را ۱۹۵ ریال بیان کرد.

مطالب مرتبط:

  1. کارت هوشمند جایگزین کارت‌های ملی
  2. فتوای آیت الله مکارم شیرازی علیه رایتل
  3. نحوه مشاهده صورت‌حساب تلفن با پیامک و اینترنت
  4. چگونه از تلفن ثابت پیامک ارسال کنیم؟
  5. آغاز توزیع کارت آزمون کنکور سراسری از ۴ تیر
  6. تمدید مهلت تعویض کارت های قدیمی معافیت از خدمت
  7. راهنمای عملی ثبت نام سیم کارت های رایتلبهمن ۲۴م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,777 views | دسته: موبایل، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت