تولید اولین عینک اینترنتی با قابلیت چت ! + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

رای اولین بار در سطح جهان عینکی روانه بازار شده که دارای نمایشگر است و از طریق آن می توان به اینترنت متصل شد و اطلاعات مورد نظر را به دست آورد.

 

 

به نقل از بیزینس ویک، این عینک که توسط گوگل طراحی شده برای یافتن مسیر صحیح حرکت در حین جابجایی و یافتن مقصد بدون نیاز به استفاده از رایانه های دیگر و گوشی به خوبی قابل بهره برداری است.

این عینک دارای طراحی ساده‌ای است و به میکروفون و یک نمایشگر نیمه‌ شفاف کوچک که اطلاعات را در برابر چشم راست کاربران قرار می‌دهد، مجهز شده است.

از جمله دیگر قابلیت های این عینک چت ویدیویی با دوستان و همین طور عکس برداری است. از عینک یاد شده حتی برای خرید از طریق خدمات پرداخت الکترونیک هم می توان استفاده کرد.

نمایش اطلاعات هواشناسی، استفاده از سرویس نقشه‌خوان گوگل، یادآوری برنامه روزانه یا نشان دادن پیامک‌های دریافتی وامکان گوش دادن به موسیقی و دیگر فایل‌های صوتی هم از طریق این عینک پیش بینی شده است.

نمونه اولیه این عینک که Project Glass نام دارد هفته قبل عرضه شد و البته تکمیل آن هنوز نیاز به زمان دارد. عرضه این محصول اگر چه با استقبال مواجه شده، اما مانند دیگر محصولات گوگل تردیدها و نگرانی هایی در مورد میزان امنیت، نحوه حفاظت از حریم شخصی کاربران و کارآیی عملی آن وجود دارد.

مطالب مرتبط:

  1. مراسم عقد و مهریه دختران اینترنتی
  2. بهبود سرعت اینترنت از طریق گوگل!
  3. گوگل یک سرویس دیگر خود را فارسی کرد
  4. چه نوع عینک آفتابی استفاده کنیم؟
  5. «خودرو بدون راننده گوگل» اولین ماشینی که گواهینامه رانندگی می‌گیرد!
  6. مدل های شیک و زیبای عینک دخترانه ۲۰۱۲
  7. تلویزیون اینترنتی به صورت رسمی می آیدشهریور ۱۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,713 views | دسته: موضوعات، کامپیوتر
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت