جزئیات جنایات قاتل سریالی زنان+عکس

عامل جنايت سريالي زنان در شمال کشور با صدور کيفرخواست به اتهام ۴ قتل و سرقت به زودي در دادگاه کيفري استان مازندران محاکمه مي شود.

اين متهم ۲۷ساله که مسعود نام دارد ابتدا فقط به کشتن دو خواهر متهم بود اما با ادامه يافتن تحقيقات، سومين جنايت را نيز گردن گرفت پس از آن مشخص شد دو زن ديگر نيز با شيوه‌اي مشابه از پاي درآمده‌اند. به همين دليل اتهام مسعود به ۵ قتل افزايش يافت تا اين که در نهايت فاش شد او ۴ نفر را قرباني کرده است.

بنا بر اين گزارش، در تاريخ ۲۴بهمن سال ۸۹، جسد زن جوان تقريبا ۲۵ساله اي در شهرستان آبيک واقع در استان قزوين کشف شد که بر اثر شليک گلوله به ناحيه سر به قتل رسيده بود.تلاش ماموران براي شناسايي هويت مقتول و قاتل ادامه داشت تا اين که در ۱۲ ارديبهشت سال گذشته، جسد زن ديگري تقريبا ۳۰ساله که براساس اعلام پزشکي قانوني او نيز بر اثر شليک گلوله از سلاحي کمري به ناحيه سر به قتل رسيده بود در حوالي محل کشف جسد اول، يافت شد.

پس از آن در روز هشتم‌تير، جسد دو زن جوان که از نظر چهره به يکديگر شباهت زيادي داشتند، در پارک جنگلي سيسنگان واقع در شهرستان نوشهر در فاصله ۵۰۰متري از يکديگر کشف شد؛ اين بار نيز هر دو مقتول از ناحيه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند.تحقيقات براي شناسايي هويت اصلي مقتولان از سوي پليس آگاهي نوشهر ادامه داشت تا اين که دو روز بعد مردي با مراجعه به پليس آگاهي نوشهر از مفقود شدن دو دخترش به نام‌هاي «نرجس» و «نسترن» خبر داد و مشخص شد اين دو همان مقتولان جنگل سيسنگان هستند.کارآگاهان دريافتند اين دو خواهر که هر دو مطلقه بودند با فردي به نام «مسعود- پ» و همسرش «مهدخت» ارتباط داشتند.

ماموران پليس پس از اعزام به محل زندگي مسعود دريافتند او به تهران گريخته است؛ بنابراين همسرش مهدخت دستگير و براي تحقيقات بيشتر به اداره آگاهي نوشهر منتقل شد.مهدخت که همسر دوم متهم است در بازجويي‌ها اظهار داشت همسرش با او در ارتباط است؛ به اين ترتيب مسعود در يک ملاقات صوري دستگير شد. مسعود که سابقه کلاهبرداري دارد، در بازجويي‌ها به قتل دو خواهر اعتراف کرد و اظهار داشت، از طريق همسرش با «نرجس» و «نسترن» آشنا شد و روز حادثه به محل کارشان رفت و به بهانه‌اي آن ها را سوار خودرو‌اش کرد. سپس در بين راه با استفاده از آبميوه دو خواهر را بيهوش و به پارک سيسنگان منتقل و پس از آنکه مقتولان را از خودرو پياده کرد و آن ها را به قتل رساند و طلاهايشان را به سرقت برد به تهران گريخت.در ادامه از خودرو متهم، مدارکي از زن جواني به هويت «مژگان» به دست آمد و معلوم شد اين زن ساکن تهران بود اما به دليل بيماري تنفسي مدتي بود که در شهرستان چالوس زندگي مي‌کرد و چندي پيش مفقود شده بود؛ بنابراين تحقيقات از مسعود در خصوص اين زن آغاز شد.

مسعود در بازجويي به قتل مژگان نيز اعتراف کرد و اظهار داشت که با او به بهانه ازدواج، طرح دوستي ريخت و پس از جلب اعتمادش، او را به تهران کشاند و در بين راه، در حوالي سد کرج پس از خوراندن آبميوه مسموم با ضربات چاقو او را به قتل رساند و اموالش را به سرقت برد.اين اعتراف‌ها در حالي ثبت شد که ماموران پليس از کشف جسدي در حوالي سد کرج خبري دريافت نکرده بودند و از طرف ديگر شيوه قتل دو خواهر همانند قتل دو زن جواني بود که اجسادشان در آبيک قزوين کشف شده بود.بنابراين اين فرضيه قوت بيشتري يافت که قاتل در قتل‌هاي اخير نيز دست داشته باشد و فقط براي رد گم کردن، قتل در حوالي سد کرج را مطرح کرده است.کارآگاهان در ادامه تحقيقات دريافتند مژگان هويت مقتولي است که جسدش در ۱۲ارديبهشت امسال در قزوين کشف شد.

در نهايت متهم از قتل مژگان و زني ديگر به نام فاطمه پرده برداشت. او انگيزه خود را از قتل مژگان سرپوش گذاشتن بر ارتباطش با اين زن اعلام کرد و توضيح داد مژگان بارها او را تهديد کرده بود که اگر ترکش کند همسرش مهدخت را در جريان اين ارتباط قرار خواهد داد.متهم درباره نحوه قتل چهارم نيز اظهار داشت، زماني‌که در منزل استيجاري در هشتگرد ساکن بود هنگام تخليه خانه با فاطمه که مستاجر جديد بود، آشنا شد و با او طرح دوستي ريخت و در روز حادثه او را به محل قتل کشاند و با شليک گلوله به زندگي فاطمه نيز پايان داد و سپس اموال و طلاهايش را به سرقت برد.مرد جنايتکار در ادامه به بازسازي صحنه چهار جنايت خود پرداخت .

اولياي دم ۴ مقتول هم با مراجعه به دادسرا براي قاتل تقاضاي قصاص کردند.با تکميل تحقيقات در دادسرا بازپرس متهم را در ۴ جنايت مجرم شناخت. با تاييد قرار مجرميت از سوي قاضي حمزه صورتي- دادستان نوشهر- پرونده مسعود و همسرش با صدور کيفرخواست به دادگاه کيفري استان مازندران فرستاده شد و قرار است به زودي جلسه محاکمه متهمان برگزار شود.

مطالب مرتبط:

  1. تیم والیبال زنان هنرمند با زنان زندانی! + عکس
  2. دست نوشته قاتل روح الله داداشی پیش از مرگ
  3. اولین تصویری که از زنان در اینترنت منتشر شد +عکس
  4. “مرغ”باعث ریختن خون یک نفرشد!
  5. این‌زورگیر ۲۰ساله‌ را شناسایی‌کنید / عکس
  6. جنایات آدمخوار میامی+تصاویر
  7. فیلم برداری از حمام دختران جنجال آفرید+عکساردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,093 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت