جواد خیابانی عزادار شد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

جواد خیابانی مجری و گزارشگر سرشناس ورزش کشور عزادار شد.

 

 

 
جواد خیابانی ، شب گذشته عزادار شد .سیامک رحمانی روزنامه نگار و همسایه قدیمی جواد خیابانی ، این خبر را رسانه ای کرد و نوشت:« با جواد خیلی شیلنگ‌تخته انداختیم. سفر رفتیم و استادیوم رفتیم و دورانی داشتیم. سالها. بچه محل بود و رفیق بودیم. اینور اونور هزار تا خاطره داریم با هم. روزهایی که فوتبال می‌زدیم . شب‌های زیادی رو هم فوتبال می دیدیم با هم. خیلی وقتا خونه جواد اینا.

 

 

بچه ها جمع می شدن گوش تا گوش، چراغا رو خاموش می‌کردیم، ولو می‌شدیم جلوی تلویزیون … تا بازی‌های لیگ قهرمانان یا بازی‌های دیگه اروپایی رو ببینیم. در تمام این سال‌ها باباش با بزرگواری همه اون شلوغ بازی‌ها و مزاحمتای ما رو می‌دید و هیچوقت جز مهربونی ازش چیزی ندیدیم. مثل یه سایه بالای سر خانواده بزرگش بود و همه ما از ته دل دوستش داشتیم. چه وقتی که نصفه شب میومد به اون جمع حیرت‌انگیز دراز کشیده جلوی تلویزیون یه نگاهی می‌انداخت و رد می‌شد، چه اون سال‌هایی که تعطیلات تابستون پیش‌اش روزمزد کار می‌کردم. بابای جواد دیروز از دنیا رفت. روح‌اش همیشه در آرامش باشه. به جواد و خانواده‌اش تسلیت میگم.»

 

 

 
جواد خیابانی که همه ما هنوز هم برای گزارش هایش نقدهای زیادی داریم اما هرچه هست ،دوست داشتنی است و کارهای موفقی دارد که تا ابد در یادها می ماند. خبرآنلاین این ضایعه را به جواد خیابانی عزیز و خانواده محترمش تسلیت عرض می کند.

مطالب مرتبط:

  1. با سرزمین مزاحمان خیابانی آشنا شوید!
  2. جدیدترین سوتی های جواد خیابانی (طنز )
  3. گلچین سبک های کربلایی جواد مقدم و حاج حمید قلیچ خانی
  4. حمله یک شرور خیابانی به بازیگر زن تلویزیون + تصویر
  5. BMW عزادار شد (+عکس)
  6. عکس قدیمی عادل و خیابانی در آغاز راه
  7. رکورد جالب جواد خیابانی !بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,183 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت