حمله به رامین مهمانپرست در نیویورک + فیلم

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir
در حالیکه دولت آمریکا وظیفه حفظ جان و تأمین امنیت مقامات بلندپایه سیاسی کشورهای حاضر در اجلاس سازمان ملل متحد را برعهده دارد، عده ای خشونت طلب وابسته به گروهک تروریستی منافقین با حمله فیزیکی به دیپلمات ایرانی قصد ایجاد جراحت و ضرب و شتم وی را می کنند.
رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه در یکی از خیابان های نیویورک در مقابل چشمان پلیس آمریکا مورد حمله قرار می گیرد.  بر براساس فیلم، ظاهرا گروهی از منافقین و سلطنت طلبان در پی سهل انگاری پلیس نیویورک به سخنگوی وزارت امورخارجه ایران که به واسطه مصاحبه های متعدد بین المللی چهره اش برای اشخاص پیگیر اخبار ایران شناخته شده است، هجمه می برند و او را آماج فحاشی های رکیک قرار می دهند.
 با افزایش مهاجمین در اطراف مهمانپرست، وی تلاش می کند با تغییر مسیرش، جمعیت را از تعقیبش منصرف سازد، اما بر تعداد نفرات افزوده می شود و در نهایت پلیس و محافظان محدود مهمانپرست، تنها حفاظت کلی از وی می کنند و او مورد ضرب و شتم از سوی برخی حاضران قرار می گیرد و پلیس نیویورک در نهایت با انتقال مهمانپرست به یک خودروی پلیس، تنها صحنه را کنترل کرده و (بر اساس آنچه در فیلم مشخص است) حتی یک نفر بابت حمله به دیپلمات ارشد ایرانی دستگیر نمی شود.
حجم : ۲۰ مگابایت

مطالب مرتبط:

  1. دانلود آنونس فیلم دهلیز
  2. حرکت تکان دهنده یک آناکوندای غول پیکر + فیلم
  3. کارگردان فیلم ضداسلامی به زندان افتاد
  4. عکس: حمله منافقین به مهمانپرست در آمریکا
  5. تبلیغات علیه احمدی نژاد در نیویورک+عکس
  6. حمله موش خرمای وحشی به کودک ۱۰ ماهه + عکس
  7. تایید رسمی تخلف دیپلمات ایرانی در استخر مختلط!مهر ۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,279 views | دسته: اخبار، موضوعات، کلیپ
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت