حمله موش خرمای وحشی به کودک ۱۰ ماهه + عکس

لولا مایی ۱۰ ماهه در پارک توسط یک موش خرمای وحشی مورد حمله قرار گرفت و انگشتان کوچکش در این حمله آسیب دید. مادر ۲۱ ساله و دو آتش نشان همه تلاش خود را کردند تا موش خرمای گرسنه انگشت دخترک را رها کند.

مادر وی ماجرا را اینگونه توصیف میکند: این اتفاق شاید یکی از سخت ترین لحظاتی بود که در زندگی پشت سر گذاشتم ، من به حدی ترسیده بودم که حتی قادر به حرکت کردن نبودم ، ماجرا از آنجا شروع شد که من و لولا در پارک بودیم که یک موش خرما را دیدم که به آرامی در حال نزدیک شدن به من و لولا بود ، ناگهان موش خرما با سرعت وارد کالسکه لولا شد . سپس صدای جیغ لولا را شنیدم و فهمیدم که موش خرما او را گاز گرفته است . موش همچنان انگشت لولا را در دهان داشت و او را رها نمیکرد و دختر کوچکم از درد فریاد میکشید. من که به شدت ترسیده بودم نمیدانستم باید چه کار کنم فقط میخواستم موش عصبانی تر نشود برای همین با فریاد از مردم کمک خواستم که دو آتش نشان به کمک من آمدند.شاهدان میگوند ۲۵ دقیقه طول کشیده است تا آتشنشانان موش خرما را از انگشت این کودک جدا کنند. لولا سریعا به بیمارستان فرستاده شد و بعد از عکس برداری از انگشتانش پزشکان گفتند استخوان یکی از انگشتان او کمی آسیب دیده است.

پرداد

 

مطالب مرتبط:

  1. انگشت دست مهران مدیری قطع شد +عکس
  2. حمله یک شرور خیابانی به بازیگر زن تلویزیون + تصویر
  3. حمله به رامین مهمانپرست در نیویورک + فیلم
  4. عکس: حمله منافقین به مهمانپرست در آمریکا
  5. اعدام کودک به دست تروریست‌های سوریه + عکس
  6. این کودک از شیر سگ تغذیه میکند + عکس
  7. وقتی شیر باغ وحش کودک را با بچه گورخر اشتباه می گیرد / کلیپاردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,672 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت