خاله شادونه خداحافظی کرد

عصر پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت در جشنی که در خرمدره با حضور عوامل برنامه «باغ شادونه» برگزار شد، هنگام خروج بچه ها از سالنی که مراسم جشن در آن برگزار می شد، به دلیل ازدحام جمعیت سه کودک کشته و هفت نفر مجروح شدند.
ملیکا زارعی، مجری برنامه «باغ شادونه، در پیامی درگذشت سه کودک را در خرمدره تسلیت گفت. متن پیام تسلیت ملیکا زارعی به شرح زیر است: «برای کسی که بیش از نیمی از زندگی خویش را در راه خوشنودی و شادی کودکان سرزمینش سپری نموده و روزها و شب های خود را جز با عشق کودکان با واژه دیگری نیامیخته، چه فاجعه ای سهمگین تر از درگذشت ناگهانی سه کودک معصوم و چه خبری دردناک تر از این فاجعه تلخ و غمبار بعد از شور و شادی برنامه ای است که با حضور من به پایان رسیده! من به دلیل عدم تخصص در امور مربوط به چگونگی برقراری نظم در ورود و خروج افراد از سالن های برگزاری نمایش و جشن، نمی دانم چرا و چگونه این اتفاق دردناک هنگام خروج از سالن شهدای خرمدره رخ داد، اما همواره با خود زمزمه می کنم ای کاش آن هنگام من نیز در سالن حضور داشتم تا با فداکردن جان خود مانع وقوع این حادثه دلخراش می شدم و حالا بعد از یک دنیا آه و افسوس، پس از گذشت دو روز از شنیدن خبر درگذشت عزیزان دلم، نگار صالحی، بهاره شادمهر و مهدی مولایی در حالی که نفس در سینه ام حبس شده و تلخی این فاجعه دم و بازدم را برایم رنج آور ساخته، بر آن شدم، اشک را جوهر قلم خویش نمایم و با قلبی اندوهناک وقوع این حادثه دلخراش به خانواده های صالحی، شادمهر و مولایی و مردم خوب و محترم شهرستان های خرمدره و ابهر و به مردم کشورم که همیشه در این سال ها کنار من بوده و عشق به کودکان شان خون را در رگ هایم جاری ساخته، تسلیت گفته و در انتها از کودکان و عزیزانم می خواهم تا بهبود احوال روح و جانم اجازه دهند، از همراهی با گروه برنامه سازم، معذور باشم. تصویر معصومانه تان برای همیشه در قلم حک شد».

مطالب مرتبط:

  1. مجری معروف صدا و سیما متهم ردیف اول خداحافظی رحمتی
  2. پژو از بازار ایران خداحافظی کرد
  3. آرایش غلیظ خاله شادونه در برنامه کودک+تصاویر
  4. برترین اپلیکیشن های اندروید برای کودکان
  5. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  6. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  7. بازداشت مدیر برنامه خاله شادونه+تکمیلیاردیبهشت ۲۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 4,282 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها:

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
صوفیا :

بله شباهت زیادی دارند…
اما بازیگرای خارجی بدون آرایشن و ایرانی ها…..

ihal :

ایکاش تمام مسئولین ما هم روی همدیگه به اندازه اون یه نفر محب اهل بیت مقیم امارات احساس مسئولیت میکردن و کمی از ثروتشون رو برای بدرک واصل کردن این ملعون ( شاهین نجفی ) هزینه میکردن


افزودن نظر:خوراک سایت