خداحافظی دردناک جان واریو با استقلال

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

رویای امیر قلعه نویی برای استفاده همزمان از مجتبی جباری و فابیو جان واریو در ترکیب این فصل استقلال تعبیر نمی شود. در هفته های ابتدایی، جباری مصدوم نبود و جان واریو هم بعد از مرخصی یک ماهه به شماره ۸ پیوست. قلعه نویی روی این زوج برای نیم فصل دوم حساب کرده بود ولی به نظر می رسد استقلال باید با جان واریو تا پایان فصل خداحافظی کند.

جان واریو هم طبق این تشخیص، مهمان هر روزه کلینیک استقلال بود و هر روز دو ساعت فیزیوتراپی می کردتا بدون عمل جراحی بتواند بازی کند. او به گفته همبازیانش گفته از عمل جراحی رباط صلیبی می ترسد. جان واریو قرار بود دیروز از پایش MRI بگیرد ولی به دلیل بازی استقلال و اینکه دوست داشت این بازی را ببیند، این عکسبرداری به امروز (پنجشنبه) موکول شد.

همه چیز به جواب امروز بستگی دارد. کادر پزشکی استقلال و کادر فنی این تیم چند روزقبل با هم جلسه ای برگزار کردند. در این جلسه قرار شد تکلیف جان واریو هر چه زودتر برگزار شود. به همین دلیل هم قبل از رسیدن به پایان زمانی که نوروزی گفته بود، جان واریو باید از پایش MRI بگیرد. این تعجیل به این دلیل است که استقلال قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل، تکلیفش را بداند.
اگر جواب آزمایش امروز، منفی باشد استقلالی ها روی نام جان واریو خط قرمز می کشند و با حذف کردن نام او از لیست شان به دنبال یک بازیکن خارجی دیگر می روند. بازیکنی که خودش هنوز نیامده ولی فیلم بازی هایش به قلعه نویی داده شده. این بازیکن اهل بولیوی است.

اگر MRI پارگی رباط صلیبی را نشان ندهد، جان واریو همچنان به فیزیوتراپی ادامه می دهد تا کادر فنی استقلال زمان حضورش در زمین را اعلام کند.

تشخیص اولیه کادر پزشکی استقلال درباره مصدومیت جان واریو، پارگی رباط خلفی یا PCL بود. نوروزی به همین دلیل همان ابتدای کار به عمل جراحی رأی نداد. او برای جان واریو فیزیوتراپی تجویز و اعلام کرد: «نظر نهایی کادر پزشکی درباره جان واریو وقتی داده می شود که جان واریو ۴ تا ۶ هفته فیزیوتراپی کند.»

مطالب مرتبط:

  1. پیروز قربانی : استقلال پشت پرده کثیفی دارد
  2. فرهاد مجیدی به استقلال برگشت
  3. شکست پرگل استقلال برابر فولاد در آزادی
  4. فرهاد مجیدی به استقلال بازمی گردد
  5. از خداحافظی مجیدی خوشحال شدم
  6. فرهاد مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد
  7. تساوی استقلال و الجزیرهآذر ۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,322 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت