دانلود برنامه نود ۱۳ آذر ۹۱

دانلود برنامه نود به تاریخ ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۱

آنچه در برنامه نود گذشت :

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز شد و در ادامه به حواشی پرداخت. این برنامه، همچون دوشنبه شب‌های هر هفته از شبکه ۳ پخش و طی برنامه، بازی تیم‌های لیگ برتر به تصویر کشیده شد.به گزارش «تابناک»، محمد فنایی کار‌شناس حضوری داوری برنامه نود بود که درمورد مسائل داوری اظهار نظر کرد .

 

 

قاسم دهنوی: عمدا به مچ یوسفی زدم !

 

 

قاسم دهنوی مهمان حضوری دیشب برنامه نود بود که تا سال ۸۱ کارگری می کرد. اما به یک باره زندگی او تغییر کرد و تلاش هایش نتیجه داد تا حالا او پیراهن تیم ملی ایران را هم بر تنش کند. وی با بیان این حرف ها می گوید: من در یک کارخانه فرش بافی کار می کردم. صبح ها کار می کردم و بعد از ظهرها تمرین. در آن زمان عضو تیم شهرداری مشهد بودم.حتی قرار بود من را در کارخانه استخدام کنند.

 

 

یک روز با تیم برق شیراز بازی داشتیم که آقای احمد زاده بازی من را دید و من به تیم برق رفتم. به هر حال در فوتبالم مدیون خیلی ها هستم و از همه آنها تشکر می کنم.

 

 

در ضمن وی در مورد نرفتنش به استقلال گفت که بخاطر آماده نبودن پیش پرداخت نقدی به این تیم نرفت !

 

 

وی در ضمن گفت: پس از مذاکرات اولیه به تهران آمدم و قرار بود ۳۰ درصد مبلغ قراردادم را ابتدا دریافت کنم. تا ساعت ۲ بعدازظهر هم منتظر ماندم تا چک اول این باشگاه پاس شود، اما این اتفاق نیوفتاد و به همین دلیل هم من تشخیص دادم که به پیشنهاد خوب تراکتورسازی پاسخ مثبت بدهم.
بنا بر این گزارش، وی در خصوص ضربه ای که به ارشاد یوسفی وارد کرده بود، گفت: ارشاد هم وقت تلف می کرد، هم اینکه یک میلیون به من بدهکار بود که پس هم نمی داد به همین دلیل رفتم تا مچ پای وی را بزنم.
دهنوی با خنده گفت: یوسفی جایی گیر کرده بود یک میلیون از من دستی گرفت که هنوز پس نداد.

 

 

 

درگیری فتح‌الله‌زاده و فردوسی‌پور!
 حاجی : برای سیما متاسفم که مجری‌ای مثل تو دارد؟
علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در جریان پخش زنده برنامه تلویزیونی ۹۰ با مجری این برنامه دچار درگیری لفظی شد.
 در برنامه این هفته ۹۰ به تعویق دیدار استقلال تهران و داماش گیلان پرداخته شد ومسئولان این برنامه در این خصوص با علی فتح‌الله‌زاده تماس گرفتند.
مدیرعامل استقلال تلاش کرد تعویق این دیدار را امری طبیعی تلقی کند اما مجری برنامه ۹۰ با صحبت‌های او قانع نشد.
بحث مجری ۹۰ با فتح‌الله‌زاده بالا گرفت و ناگهان مدیرعامل استقلال از کوره در رفت و با دروغگو خطاب کردن فردوسی‌پور گفت: برای صدا و سیما متاسفم که مجری‌ای مثل تو دارد که به راحتی می‌تواند روی آنتن هرچه می‌خواهد بگوید.
فتح‌الله‌زاده با بیان این جمله که تو صلاحیت سوال پرسیدن از من را نداری تلفن را قطع کرد که حیرت مجری ۹۰ را در پی داشت.

 

 

عابدینی : ضعف فدراسیون مشخص شد

 

 

فدراسیون فوتبال طبق هیچ قانونی نمی‌تواند این مسابقه را به تعویق بیندازد. نه برف آمده، نه باران آمده، نه جاده بسته بوده. در جاده، تردد برای همه وجود داشته اما آقایان می‌گویند ما فقط باید با هواپیما سفر کنیم چون نمی‌توانیم سوار اتوبوس شویم! این آقایان مگر در این مملکت زندگی نمی‌کنند؟ این مسابقات در ایران برگزار می‌شود.

 

 

 من یک نکته‌ای را یادآوری می‌کنم. وای به حال فدراسیون فوتبال. زمان برگزاری جام باشگاه‌های اروپا به خاطر آتشفشانی که فعال شده بود، تیم‌ها نمی‌توانستند به انگلیس پرواز کنند. بارسلونا از اسپانیا با اتوبوس به لندن رفت و روز بازی خودش را رساند. مسافت بارسلون و لندن را بررسی کنید ببینید آن‌ها چقدر سوار اتوبوس بوده‌اند. بارسایی‌ها این مسیر را رفتند و مسابقه را برگزار کردند. نگفتند چون پرواز اختصاصی ما نمی‌تواند در لندن فرود بیاید ما نمی‌آییم. کاش ما یاد بگیریم فوتبال برگزار کنیم نه اینکه بازی برگزار کنیم. به هر بهانه ای مردم را اذیت نکنیم.

 

 

وی در ادامه گفت : ایشان متوجه نیستند که از چه قدرتی استفاده کرده‌اند تا بازی را عقب بیندازند. ایشان مدیر دولتی است. این باعث وهن فوتبال و ورزش است. اصلا لازم نبود ۲۴ ساعت زودتر بیایند. مگر ۴ ساعت توی اتوبوس بنشیندد چه اتفاقی می‌افتد؟ ساعت ۵ بعد از ظهر پرواز استقلال کنسل شده و اگر همان موقع با اتوبوس می‌آمدند ساعت ۹ رشت بودند.

 

 

اتفاق مشابهی برای تیم ما افتاد. می‌خواستیم برویم اصفهان اما پرواز لغو شد. تیم ما با اتوبوس رفت اصفهان. ساعت ۶ صبح رسیدیم اصفهان و ساعت ۳ بعد از ظهر رفتیم توی زمین. به خاطر اینکه استقلال عقبه‌ای دارد و ما احترام هم برای آن احترام قائل هستیم، باید قانون به نفع آن ها چرخش پیدا کند؟ این عدم مدیریت نیست؟ پس چیست؟

 

 

کنایه مدیرعامل تراکتور به استقلالی‌ها

 

 

 محمدحسین جعفری مدیرعامل تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس، گفت: همان طور که پیش‌بینی می‌‌شد، بازی بسیار زیبایی بود. ۹۰ دقیقه هیجان و دیدار جوانمردانه‌ای را شاهد بودیم و به حقمان رسیدیم.

 

 

جعفری درباره مذاکره سید صالحی با استقلال گفت: تمام تیم‌ها به دنبال یارگیری هستند، بعید می‌دانم بازیکنی را آزاد کنیم، دست خودشان نیست و قرارداد دارند. اگر تیمی هم مانند استقلال درخواست بدهد، بازیکن باید بداند در مقابل این همه هوادار مشتاق مسئول است.

 

 

وی در پاسخ به این سؤال که اعتراضی نسبت به تعویق دیدار استقلال و داماش ندارد، گفت: تیم‌ها نباید به دنبال کارهای غیر حرفه‌ای باشند و از این مدل برای نتیجه‌گیری استفاده کنند.

 

 

جعفری در مورد لقب “شوالیه” که فتح‌الله‌زاده آن را گرفته است، تاکید کرد: ورود چنین کلماتی برای فوتبال و در مجموع ایران صحیح نیست زیرا شوالیه لقبی بود که در جنگ‌های صلیبی به جنگنده‌ها اعطا می‌شد. البته یک شرکت به من زنگ زد و گفت ۳ میلیون تومان پرداخت کن تا برای شما هم لقب “شوالیه” بگیریم.

 

 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: البته فتح‌الله‌زاده بزرگ فوتبال ماست اما به او توصیه می‌کنم این کلمه را دیگر به کار نبرد.

 

 

 کریمی: حق به حق‌دار رسید
علی کریمی معتقد است در انتخاب بازیکن کره ای به عنوان برترین بازیکن سال آسیا، حق به حق دار رسیده است.
علی کریمی در گفت و گو با برنامه ۹۰، تصریح کرد: بازیکن کره ای بازیکن بسیار خوبی است و بازی های خوبی برا ی تیم ملی و باشگاهش انجام داده و من هم این افتخار را به او تبریک می گویم.
کریمی در ادامه گفت: همین که جزو ۳ نفر برتر آسیا در سال ۲۰۱۲ بودم  برایم افتخار است. من اگر حق رای داشتم به همین بازیکن کره ای رای می‌دادم.
پرسش و پاسخ نظرسنجی نود

 

 

 پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که برترین بازیکن نیم فصل کدام بازیکن است ؟ ۱- امید ابراهیمی ۲- جلال رافخاهی ۳- مهدی رحمتی ۴- بهادر عبدی ۵- عبدالله کرمی ۶- پژمان منتظری که درپایان حدود ۴۲ درصد به رحمتی رای دادند ، ۱۶ درصد رافخاهی را برگزیدند و ۱۴ درصد منتظری را انتخاب کردند .

 

  

 

دانلود با لینک مستقیم 

فرمت : flv

حجم :  ۵۶۸ مگابایت

مطالب مرتبط:

  1. دانلود تیتراژ برنامه تلویزیونی زندگی ، تحصیلات عالی
  2. دانلود تیتراژ برنامه پشت صحنه – شبکه سوم سیما
  3. دانلود برنامه نود ۲۷ آذر ۹۱
  4. در برنامه ۹۰ چه گذشت؟/این چه وضع صحبت است!
  5. دانلود تیتراژ ویژه برنامه ضیافت الهی شبکه دو سیما – رمضان ۹۱
  6. دانلود تیتراژ پایانی برنامه ی ماه عسل – صدای حامد زمانی
  7. گفتگوی جنجالی علی ضیاء و سعید حدادیان (مداح ) در برنامه زنده ماه عسل + کلیپآذر ۱۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,184 views | دسته: موضوعات، کلیپ
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت