دختربچه ای که به داروهای مخدر اعتیاد پیدا کرده+عکس

فوردانلودز به نقل از راشاتودی گزارش داد، والدین دختربچه‌ای ۴ ساله که وی را به مرکز مراقبت از کودکان در تگزاس سپرده بودند، اکنون دخترشان را معتاد به داروهای مخدر روان گردان یافته‌اند.

کریستینا و دیوید هریسون والدین راشل هریسون هستند که حق سرپرستی آنها بعد از مثبت بودن آزمایش اعتیاد به مواد مخدر کریستینا، به حالت تعلیق در آمد و راشل با هدف قرار نگرفتن در معرض مواد مخدر، به مرکز مراقبت‌های کودکان سپرده شد.

اما زمانیکه کریستینا راشل را در جریان ملاقات عمومی دید متوجه شد که دختر ۴ ساله‌اش دچار تغییرات شدیدی شده است.

راشاتودی با بیان اینکه در دیدارهای بعدی، این پدر و مادر آمریکایی متوجه شدند که به راشل داروهای مخدر خورانده شده است، افزود: مسئولین مرکز مراقبتها قسم خوردند که هیچ سوء استفاده‌ای از راشل نشده، از وی مراقبت شده و کودکی شاد و سرحال بوده است اما معاینات پزشکی نشان داد که واقعیت چیز دیگری است.

مادر راشل می گوید: گزارش مرکز مراقبتها از داد و فریاد راشل و تقاضای دیدار با ما خبر می‌داد. هر بار که ما به دیدار وی رفتیم راشل هیچ تمایلی به بازی و جست و خیز نداشت و بیشتر می‌خواست در یک جا بماند و هیچ حرفی نمی‌زد.

۶ ماه بعد در دادگاه معلوم شد که راشل داروهایی مصرف کرده است که طبق قوانین سازمان غذا و دارو، داروهای روان گردان محسوب می‌شود. گفته می‌شود که راشل دارویی دریافت کرده است که برای معالجه نارسایی‌های شیزوفرنی استفاده می‌شده است.
در ادامه این گزارش آمده است: در گزارشی که ای بی سی نیوز چندی پیش منتشر کرد نیز یک چهارم کودکان بررسی شده، حداقل یک داروی روان پریشی دریافت کرده و هزاران نوجوان مقادیری بیش از حد مجاز از این داروها را از مراکز مراقبت دریافت کرده بودند.
احتمال دریافت این داروها در تگزاس بیش از سایر ایالتهایی است که تاکنون بررسی شده‌اند.

مطالب مرتبط:

  1. دختربچه پردار+عکس
  2. کمپ ترک‌اعتیاد بانوان معتاد شیشه + عکس
  3. این سنگ از ایران جاسوسی کرده است + تصویر
  4. بهروش و دو فرزندش قربانی دریای خزر/ اجساد پیدا نشد
  5. اعتیاد بلای جان بازیگر زن ایرانی + عکس
  6. امتناع رونالدو از دادن امضا به دختربچه ای با پیراهن بارسا
  7. بازداشت خانم معلم مواد فروش در مدرسه +عکسخرداد ۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,496 views | دسته: اخبار، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
شهاب :

به نظر من كار آقاي شاهين نجفي از اين بابت قابل ستايشه


افزودن نظر:خوراک سایت