دختری با چهره ای فضایی شبیه به آواتار + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

وو شیائویان دختر ۲۲ ساله چینی ملقب به “آواتار گرل” به دلیل شباهتی که چهره اش به شخصیت های فرا زمینی فیلم جیمز کامرون دارد، در واقع به علت ابتلا به یک تومور به این شکل درآمده است.

یک تومور غیر قابل باور چهره این دختر جوان چینی کاملا از شکل انداخته است. والدین وی به دلیل اینکه دیگر قادر به پرداخت هزینه های درمانی او نیستند ، درخواست کمک کرده اند.

وو شیائویان دختر بداقبال چینی از یک ناهنجاری جدی چهره ناشی از یک تومور بسیار بزرگ رنج می برد. خانواده روستایی وی تاکنون حدود ۱۱ هزار یورو برای درمان او هزینه کرده اما ادامه معالجه این تومور به دو برابر این مبلغ نیاز دارد و آنها با توجه به درآمد اندکی که از کشاورزی به دست می آورند، قادر به پرداخت آن نیستند.

یکی از پزشکان معالج “وو” در بیمارستان لیشویی زیژانگ خاطر نشان کرد: بیمار دیگر قادر نیست که از بینی تنفس کند و حس بویایی وی از بین رفته است. همچنین تومور که دوسوم چهره وی را پوشانده مانع از دیدن صحیح او شده است. وی دختر شجاعی است و از وضعی که پیدا کرده شکایت نمی کند اما در واقع رنج بسیاری را متحمل می شود.

این پزشک تاکید کرد: تومور در حال گسترش بوده و ما باید آن را خارج کنیم و سپس با شیمی درمانی و رادیو تراپی به معالجه آن بپردازیم. مترجم: بهرام افتخاری.

منبع : جام جم آنلاین

مطالب مرتبط:

  1. دختری که تغییر جنسیت داد و عاشق دوست مادرش شد! + عکس
  2. زنی که خود را شبیه پری دریایی کرد!
  3. تولد دختری‌ با ۳‌۰‌ استخوان‌ شکسته‌ در بدن + تصاویر
  4. دختری با گونه های عجیب / عکس
  5. تصاویری از چهره واقعی دختری که ما را حسابی می ترساند!!
  6. دختری با عجیب‌ترین پاهای دنیا + عکس
  7. دختری که به خاطر کوتاه کردن موهایش خودکشی کرد+عکسآذر ۶م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,532 views | دسته: عجایب جهان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت