دختری با گونه های عجیب / عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

“Katie Renfroe” نام دختر بچه ای است که به یک بیماری بسیار نادر مبتلا شده است. این بیماری باعث می شود تا گونه های او به میزان زیادی رشد داشته باشد و چهره او را خراب کند.

این دختر بچه ۴ ساله و از اهالی آمریکا به بیماری “megalencephaly” مبتلا شده است. این بیماری به طور کلی بر روی قسمت های مختلف صورت اثر می گذارد و باعث می شود تا برخی اندام ها بیش از مابقی رشد داشته باشند.

او تا به حال تحت عمل های جراحی متفاوتی قرار گرفته است و حتی بخشی از مغزش را نیز برای کنترل این بیماری خارج کرده اند اما باز هم باعث توقف این بیماری نشده است.

مادر او می گوید: “ما تمام تلاشمان را می کنیم تا او به زندگی امیدوار باشد و همچنین از هیچ درمانی نیز برای او مضایغه نکرده ایم.” او همچنین افزود:” این دختر بسیار حساس است و به خاطر بیماری اش روحیه خوبی ندارد.”

به گزارش مشرق،این بیماری که به صورت ژنتیکی وارد بدن کیت شده است در همان سه ماه اول خودش را نشان داده و باعث شد تا گونه های او سه برابر بزرگتر از حد معمولشان شوند.

این دختر تا به حال بیش از ۴ عمل جراحی داشته است و همچنین قرار است تا چند هفته آینده نیز به یکی از بیمارستان های فلوریدا برای درمان بیشتر سفر کند.

 

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

مطالب مرتبط:

  1. دختری که بدنش هیچ استخوانی ندارد +عکس
  2. تولد دختری‌ با ۳‌۰‌ استخوان‌ شکسته‌ در بدن + تصاویر
  3. دختری با چهره ای فضایی شبیه به آواتار + عکس
  4. عجیب ترین بچه های ۲۰۱۲ / عکس
  5. گونه عجیب ماهی با چهره انسانی + عکس
  6. دختری ۱۰ ساله که حامله شد و بچه اش به دنیا آمد + عکس
  7. دختری با عجیب‌ترین پاهای دنیا + عکسآذر ۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,668 views | دسته: عجایب جهان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت