دختری که از بدو تولد موی خود را کوتاه نکرده

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.fun.4downloads.ir

«راپو نزیل» دختر ۱۲ ساله ای است که در شهر فقیرنشین “شانتی” در برزیل زندگی می کند.

او از بدو تولد تاکنون حتی یک بار هم موی خود را کوتاه نکرده و بر همین اساس اکنون با مویی به طول یک متر و نیم، اکنون دارای بلند ترین موی جهان است.

نظافت و تمیز کردن موی این دختر برزیلی، هر هفته حداقل چهار ساعت وقت از او می گیرد و یک بسته شامپو نیاز دارد. برای شانه کردن و مرتب نمودن آن هم هر روز یک ساعت و نیم وقت نیاز است. هزینه تمیز کردن و نگهداری موی او سالانه ۴۰۰ پوند است.

 

موی بلند این دختر برزیلی علاوه بر درد سرهایی که برایش دارد، مشکلاتی را نیز برای خانواده وی به وجود آورده است. برای نمونه در زمان حضور «راپو» در منزل، به رغم گرمای هوا، روشن کردن پنکه و یا کولر غیر ممکن است زیرا موی او را به طور کامل به هم می ریزد.

اما با این حال به گفته مادرش، همه اعضای خانواده موی او را دوست دارند و به این وضعیت عادت کرده اند. مردم هم که او را در خیابان می بینند جلوی او را گرفته و با وی عکس یادگاری می گیرند.

 

«راپو نزیل» به دلیل مشکلاتی که دارد، اخیرا تصمیم گرفته موی خود را بریده و بفروش. قیمت درخواستی او ۳۵۰۰ پوند است. وی قصد دارد با درآمد حاصل، در وهله اول اتاق شخصی و سپس دیگر نقاط خانه شان را بازسازی کند.

در پایان گفتنی است، پیش از این خانم «کیو بینگ» با مویی به طول ۵٫۶۳ متر، دارای بلند ترین موی جهان در طول تاریخ بوده و نامش در کتاب رکوردها “گینس” ثبت شده است.

 

مطالب مرتبط:

  1. زنی که ۱۱سال موهایش را کوتاه نکرده است! + عکس
  2. تولد دختری‌ با ۳‌۰‌ استخوان‌ شکسته‌ در بدن + تصاویر
  3. طنزنوشته های کوتاه جدید و جالب – دی ماه ۹۱
  4. طنزنوشته های کوتاه جدید و جالب
  5. عجایب هفتگانه / داستان کوتاه
  6. دختری که به خاطر کوتاه کردن موهایش خودکشی کرد+عکس
  7. داستان های کوتاه اردیبهشت ماه ۹۱اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,810 views | دسته: سرگرمی
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت