دختری که مجبور است همانند زنهای بزرگسال آرایش کند +عکس


این مادر دختر ۳ ساله اش را برای برنزه شدن هرماه به سالنهای سولاریوم میبرد.
همه دخترهای کوچک در سن و سال ” ساوانا جکسون” عاشق لباسهای صورتی رنگ کودکانه و عروسکهای رنگارنگ و اسباب بازیها هستند. اما این دختر خردسال مجبور است همانند زنهای بزرگسال آرایش کند و اگر به اتاق وی سری بزنید در کنار اینها عکسهایی مشاهده خواهید کرد که او را در لباس شب در حالی که آرایش کرده و موهایش مثل زنان شینیون شده است و جواهرات به سر و گردن دارد و یا با بکینی و کفش پاشنه دار است و این چیزی است که باعث تفاوت میان این دختر بچه دیگر هم سن و سالهایش است.


او جز کودکانی است که به عروسکهای کوچک معروفند و در رقابتهای زیباترین دختران خردسال شرکت میکنند و برای این کار صورت زیبای معصوم کودکانه شان را پشت رنگ و لعاب آرایش مخصوص بزرگسالان پنهان میکنند و لباسهای مبتذل به تن میکنند و در مقابل دوربینهای عکاسی ژست میگیرند. مادر او برای شرکت این دختر بچه سه ساله هرماه او را به سالنهای سولاریوم میبرد تا پوست بدن او را برای شروع این رقابتها برنزه کند. به گفته مادرش او از سن دو سالگی مرتبا در حال برنزه کردن پوست خود است.

انتخاب دختران کوچک زیبا و آرایش کردن آنها برای حضور در این مسابقات پدیده ای جدید در غرب است که علاوه بر انتقادهای فراوان همچنان در حال اجراست.

پدر و مادر او ۶ سال است ازدواج کرده اند و ساوانا از ده ماهگی در این رقابتها شرکت کرده است و او تا کنون برنده جایزه ” زیباترین چشم و ” چهره فوتوژنیک برتر” شده است.

وی اذعان میکند آنها سعی میکنند زندگی طبیعی ساوانا را حفظ کنند و اجازه دهند او مثل همه دختر بچه های هم سن و سالش به تفریح بپردازد.

مطالب مرتبط:

  1. دختری با گونه های عجیب / عکس
  2. یک زن زیبا قبل و بعد از آرایش !!! / تصاویر
  3. آرایش و رازهای زیبایی کیم کارداشیان/ تصاویر
  4. دختری ۱۰ ساله که حامله شد و بچه اش به دنیا آمد + عکس
  5. دختر بچه ای که برنده زیباترین چشم و چهره فوتوژنیک شد + عکس
  6. دختری که ۴ ماه نخوابیده است !!
  7. دختری که به خاطر کوتاه کردن موهایش خودکشی کرد+عکسخرداد ۲۹ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 4,172 views | دسته: شخصیت ها، موضوعات
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت