رابطه نامشروع بازیکن معروف با زن برادرش!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 به نقل از اسپورت اي اس، اين روزها خبرهايي به گوش مي رسد، که حال همه را به هم مي زد. ستاره هاي فوتبال بايد با رفتارشان الگوي مردم باشند. رابطه نامشروع راين گيگز با زن برادرش يکي از آن داستان هايي است که هر روز داغ تر مي شود و مايه تاسف دنياي فوتبال است. راين گيگز در حال حاضر براي منچستريونايتد توپ مي زند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ناتاشا، زن برادر گيگز طي مصاحبه اي با سان اعلام کرد که با رایان به مدت ۸ سال رابطه نامشروع داشته است. او که حالا از اين کارش پشيمان شده، گفت: اشتباه بزرگي را مرتکب شدم.

ناتاشا در مصاحبه اي با سان گفت: اميدوارم همسرم مرا ببخشد. با اين کارم شهرت رايان را هم به خطر انداختم. مطمئنم که او از افشاي رازمان ديوانه خواهد شد. اما مي خواهم همه چيز را درباره رابطه مان بگويم. حالا ديگر همه به من مثل يک احمق نگاه مي کنند. کاش مي شد مردم مرا طور ديگري ببينند. من هم مثل ساير آدم ها، يک آدم عادي هستم.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

توضیح: این خبر در ابتدا با ذکر “رابطه نامشروع بازیکن معروف منچستر یونایتد با خواهرش” منتشر شده بود که در ادامه با رصد منابع اصلی و موثق، خبر اصلاح شد. با این وجود رسانه‌های بریتانیا هنوز واکنش خاصی از رایان گیگز در این خصوص منتشر نکرده‌اند.


مطالب مرتبط:

  1. فرزند نامشروع مارادونا در فوتبال ساحلی ایتالیا + عکس
  2. رابطه نامشروع خانم معلم ۲۴ ساله با دانش آموزان+تصاویر
  3. باردار شدن شکیرا از پیکه بازیکن بارسلونا + عکس
  4. رابطه فامیلی وزنه بردار معروف با علی دایی
  5. مجری معروف در آغوش ضدانقلاب + عکس
  6. رابطه دانشجویان با عناوین فیلم ها
  7. خودزنی زن بوشهری با چاقو نتیجه رابطه نامشروع با پسر جوانآبان ۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 5,621 views | دسته: اخبار، سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت