رابطه نامشروع بازیکن معروف با زن برادرش!

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

 به نقل از اسپورت ای اس، این روزها خبرهایی به گوش می رسد، که حال همه را به هم می زد. ستاره های فوتبال باید با رفتارشان الگوی مردم باشند. رابطه نامشروع راین گیگز با زن برادرش یکی از آن داستان هایی است که هر روز داغ تر می شود و مایه تاسف دنیای فوتبال است. راین گیگز در حال حاضر برای منچستریونایتد توپ می زند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ناتاشا، زن برادر گیگز طی مصاحبه ای با سان اعلام کرد که با رایان به مدت ۸ سال رابطه نامشروع داشته است. او که حالا از این کارش پشیمان شده، گفت: اشتباه بزرگی را مرتکب شدم.

ناتاشا در مصاحبه ای با سان گفت: امیدوارم همسرم مرا ببخشد. با این کارم شهرت رایان را هم به خطر انداختم. مطمئنم که او از افشای رازمان دیوانه خواهد شد. اما می خواهم همه چیز را درباره رابطه مان بگویم. حالا دیگر همه به من مثل یک احمق نگاه می کنند. کاش می شد مردم مرا طور دیگری ببینند. من هم مثل سایر آدم ها، یک آدم عادی هستم.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

توضیح: این خبر در ابتدا با ذکر “رابطه نامشروع بازیکن معروف منچستر یونایتد با خواهرش” منتشر شده بود که در ادامه با رصد منابع اصلی و موثق، خبر اصلاح شد. با این وجود رسانه‌های بریتانیا هنوز واکنش خاصی از رایان گیگز در این خصوص منتشر نکرده‌اند.


مطالب مرتبط:

  1. فرزند نامشروع مارادونا در فوتبال ساحلی ایتالیا + عکس
  2. رابطه نامشروع خانم معلم ۲۴ ساله با دانش آموزان+تصاویر
  3. باردار شدن شکیرا از پیکه بازیکن بارسلونا + عکس
  4. رابطه فامیلی وزنه بردار معروف با علی دایی
  5. مجری معروف در آغوش ضدانقلاب + عکس
  6. رابطه دانشجویان با عناوین فیلم ها
  7. خودزنی زن بوشهری با چاقو نتیجه رابطه نامشروع با پسر جوانآبان ۶م, ۱۳۹۱ | بازدید : 5,540 views | دسته: اخبار، سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت