راهنمای عملی ثبت نام سیم کارت های رایتل

 

دور جدید ثبت نام سیم کارت های اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) در تهران و کرج از دو، سه روز پیش شروع شده و فعلا ادامه دارد. مشترکانی که قصد خرید سیم کارت های رایتل را دارند می توانند با مراجعه به
سایت www.rightel.ir جهت ثبت نامن سیم کارت های دیتا و دایمی اقدام کنند.

متقاضیان می توانند با ورود به سایت رایتل و انتخاب گزینه پیش ثبت نام وارد مراحل ثبت نام شده و با واردکردن اطلاعات فردی، نوع و شماره سیم کارت درخواستی توسط متقاضی به تکمیل ثبت نام خود بپردازند. پس از تکمیل ثبت نام، کد رهگیری به متقاضیان داده می شود و همچنین محدوده زمانی تکمیل ثبت نام به منظور واگذاری سیم کارت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
در این دوره هر فرد فقط یک بار مجاز به پیش ثبت نام است و همچنین در این دوره امکان پیش ثبت نام برای اشخاص حقیقی فراهم شده است. در این مرحله متقاضیان می توانند جهت پیش ثبت نام در شهرهای تهران و کرج اقدام کنند و سیم کارت آنها به نشانی و کدپستی ذکرشده توسط متقاضی در فرم پیش ثبت نام ارسال می شود. پس از اتمام پیش ثبت نام، صفحه ای حاوی اطلاعات متقاضی، محدوده زمانی و کد رهگیری نشانداده می شود که باید متقاضیان اطلاعات این صفحه را جهت پیگیری های بعدی نزد خود نگه دارند.

بخش دوم شامل انتخاب نوع سیم کارت توسط متقاضی به صورت دیتا و دایمی است، داده می شود که در صورت انتخاب سیم کارت دیتا انتخاب شماره به صورت خودکار و از سوی شبکه داده می شود، اما درصورت انتخاب سیم کارت دایمی روش انتخاب شماره می تواند دلخواه نیز باشد اما در مرحله بعد اطلاعات فردی شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، استان و آدرس فرد و… خواسته شده که پس از تکمیل به فرد گفته می شود تمامی اطلاعات واردشده توسط متقاضی از طرف رایتل محرمانه تلقی می شود.

در این مرحله تنها اطلاعات و شماره دلخواه ثبت می شود و نیازی به پرداخت وجه نیست اما با واردشدن به مرحله بعد نیز نوع سیم کارت و مشخصات که از سوی فرد انتخاب شده برای بار آخر مورد تایید متقاضی قرار می گیرد و پس از آن صفحه ای جهت پرداخت مبلغ سیم کارت نمایش داده می شود که افراد می توانند از طریق کارت اعتباری بانک پارسیان یا پرداخت حضوری از کلیه شعب بانک ملت مبلغ سیم کارت خود را وارد کنند که در این مرحله به افراد گفته می شود در صورت تایید خرید با پرداخت حضوری امکان ورود مجدد به سامانه و اصلاح مشخصات و آدرس و همچنین امکان پراخت آنلاین برای متقاضی غیرفعال خواهد شد، همچنین بنا بر اعلام سیم کارت درخواستی طی سه روز کاری پس از واریز مبلغ (سیم کارت های دایمی ۱۲۰ هزار تومان و سیم کارت دیتا ۲۰ هزار تومان) تحویل مشتری خواهد شد.

در آخر نیز شناسه واریزی که در مرحله پایانی به متقاضی داده می شود، منحصر به فرد خواهد بود و حفظ و ارایه آن به بانک جهت واریز مبلغ الزامی است.

مطالب مرتبط:

  1. آگهی استخدام در بانک پاسارگارد – مرداد ۹۲
  2. کارت هوشمند جایگزین کارت‌های ملی
  3. تعرفه‌های سیم‌کارت رایتل اعلام شد
  4. راهنمای استفاده از تردمیل
  5. دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۱
  6. آغاز توزیع کارت آزمون کنکور سراسری از ۴ تیر
  7. تمدید مهلت تعویض کارت های قدیمی معافیت از خدمتفروردین ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,492 views | دسته: موبایل، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت