رحمتی هنوز با استقلال توافق نرسیده است


رئیس هیئت مدیره باشگاه مس کرمان می‌گوید مس کرمان همچنان به دنبال سید مهدی رحمتی است و معتقد است خبر توافق این بازیکن با استقلال صحت ندارد.

با اشاره به اینکه مذاکرات این باشگاه با مهدی رحمتی همچنان ادامه دارد اظهار کرد: با شرایطی که پس از تغییر در کادر فنی استقلال بوجود آمده رحمتی خیلی تمایل ندارد که در استقلال بماند و بارها به ما اعلام کرده که اگر از استقلال خارج شود گزینه ی اولش مس خواهد بود.

وی ادامه داد: برخلاف صحبتهایی که برخی دوستان مطرح کرده اند در مذاکرات مس با رحمتی به هیچ عنوان بحثی از پول و رقم قرارداد به میان نیامده و او هم تاکنون رقمی را به ما پیشنهاد نداده است. رحمتی به ما گفت از آنجایی که مردم کرمان را دوست دارد و دو سال هم در مس بازی کرده علاقه دارد در صورت فراهم شدن شرایط به مس بیاید.

داوری با اشاره به اینکه رحمتی برای آمدن به مس یک سری مشکلات شخصی دارد گفت: تنها مشکلی که این دروازبان برای پیوستن به مس دارد این است که پسر دومش تازه به دنیا آمده و پسر اولش هم امسال به کلاس اول دبستان می رود. او به من گفت تا پنج شنبه در کیش است و پس از مشورت با خانواده اش درباره پیشنهاد مس تصمیم گیری خواهد کرد.

وی افزود: در حالی که باشگاه استقلال اعلام کرده با رحمتی به توافق رسیده خود این بازیکن به من اعلام کرد که در حال حاضر در کیش است و هیچ جلسه ای با مسئولان استقلال نداشته است. با این حال از آنجایی که احتمال حضور رحمتی در مس را ضعیف می‌دانیم، از امروز براساس خواسته های قاسم پور بررسی گزینه های جانشینی رحمتی را در این پست آغاز کرده‌ایم اما با اطمینان می‌گویم که اگر مشکلات شخصی رحمتی حل شود او به مس خواهد آمد. و واقعیت ماجرا هم این است که او هنوز توافقی با استقلال نکرده است.

داوری در ادامه گفت: روز سه شنبه مراسم معارفه سرپرست جدید باشگاه برگزار می شود ضمن اینکه در آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه مقرر شد دکتر ضیایی پور به عنوان رئیس هیئت پزشکی باشگاه مشغول به کار شود که این هیئت شامل متخصص فیزیوتراپی، متخصص تغذیه و یک روانشناس می باشد. با اینحال هنوز مشخص نیست که دکتر مداحی به عنوان پزشک تیم فعالیت خواهد کرد یا خیر و این بستگی به نظر رئیس هیئت پزشکی باشگاه دارد. ضمن اینکه هیئت مدیره تصمیم گرفت عباس آقامولایی به عنوان مدیر رسانه ای مس در فصل جدید مشغول به کار شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه مس در پایان درباره ی بازیکنان دیگری که این باشگاه به دنبال آنهاست گفت: ما در خط دفاع چند گزینه داریم که یکی از آنها دانیلسون کاپیتان تیم ناسیونال پرتغال است که فصل گذشته این تیم در رده ی هفتم جدول لیگ پرتغال قرار گرفته است و روی محمد نصرتی، پیروز قربانی و مجتبی شیری هم نظر داریم که در صورت فراهم شدن شرایط یکی از آنها به مس بیاید. ضمن اینکه ما با رسول نویدکیا هم مذاکرات مقدماتی را انجام داده‌ایم. در نهایت ما منتظر مشخص شدن تکلیف رحمتی هستیم تا بدانیم آخرین سهمیه لیگ برتری مان را به کدام بازیکن اختصاص دهیم.

مطالب مرتبط:

  1. پیروز قربانی : استقلال پشت پرده کثیفی دارد
  2. مجری معروف صدا و سیما متهم ردیف اول خداحافظی رحمتی
  3. فرهاد مجیدی به استقلال برگشت
  4. فرهاد مجیدی به استقلال بازمی گردد
  5. هافبک استقلال به دسته دومی الاهلی پیوست
  6. نکونام با استقلال قرارداد بست
  7. تساوی استقلال و الجزیرهخرداد ۲۹م, ۱۳۹۱ | بازدید : 983 views | دسته: موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت