رضا گوچی سورپرایز ایران برای بازی با کره می شود؟

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

فدراسیون ایران دور جدید مکاتبات با فیفا را برای استفاده از رضا قوچان نژاد آغاز کرده تا این مهاجم ایرانی الاصل از بازی با کره ، تیم ملی را همراهی کند.

 

 

 

به گزارش خبرآنلاین ؛ رضا قوچان نژاد بازیکن ایرانی الاصل تیم سنت تروئیدن بلژیک که این روزها در اوج آمادگی به سر می برد ، چهارشنبه شب هم نقش مهمی در صعود تیمش به مرحله دوم جام حذفی بلژیک داشت. او که تیمش در این فصل به دسته دوم بلژیک صعود کرده از نیم فصل به استاندارد لیژ نقل مکان می کند اما تا آن مدت هم نشان داده آمادگی فوق العاده ای دارد او دیشب در جام حذفی و در مصاف با بیرشوت که از تیم های دسته برتر بلژیک است توانست در دقیقه ۱۸ تیمش را پیش بیاندازد اما حریف بازی را مساوی کرد تا در نهایت سنت تروئیدن در ضربات پنالتی موفق به پیروزی شود.

قوچان نژاد ، در دو اردوی اخیر تیم ملی با بازیکنان تیم ملی تمریناتی فشرده را پشت سر گذاشته اما فیفا همچنان اصرار دارد او مجوز لازم برای بازی در تیم ملی ایران را ندارد. خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی در این باره به خبرآنلاین می گوید:« برای فیفا باید احراز شود که این بازیکن ایرانی الاصل است . اشکان دژاگه پاسپورتی ایرانی داشت که این کمک را کرد تا کارش زودتر انجام شود . » قوچانی نژاد که در هلند متولد شده برای پیوستن به تیم ملی باید ابتدا تابعیت ایرانی اش را بدست آورد و صاحب پاسپورت ایرانی شود. اتفاقی که در دست اقدام است و به گفته کفاشیان ، تلاش ها لازم در این زمینه ، انجام شده است.

کره ای ها برای بازی ایران از مهاجم جوان و ۲۰ ساله شان که در آلمان بازی می کند دعوت کرده اند و در مقابل این گام کره ای ها ، کارلوس کروش امید دارد رضا قوچان نژاد بتواند اسلحه پنهانش در بازی بزرگ با کره جنوبی در عصر ۲۵ مهر باشد. مسابقه ای که می تواند سرنوشت تیم ملی ایران را برای صعود به جام جهانی مشخص کند.

مطالب مرتبط:

  1. بازی بچه خوک های بد ۲۰۱۳ برای کامپیوتر – Bad Piggies 1.2.0
  2. بازی آنلاین ”تراوین”ماهی نیم میلیارد تومان ارز از کشور خارج می کرد
  3. بازی محبوب طناب را ببر به صورت آنلاین بازی کنید
  4. یارانه عیدانه برای هرخانوار ۳۶۰ تا ۴۱۶ هزار تومان
  5. نقش گلشیفته برای بازیگری در فیلم عوض شد!
  6. برنامه ورزشکاران المپیکی ایران – سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱
  7. مرگ بازیکن ۲۵ ساله فوتبال در حین بازی !+ عکسمهر ۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 802 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت